8 mesiacov sa snažíme o dieťa a mám pichanie v bruchu

28. júl 2021

ahoj dievcata, mám na vás otázku, s manželom sa snažíme 8 mesiacov a babatko, ovu som mala 17.7. A menstruacia mi začala hneď deň neskôr. Od dnes rana mám akési divne pichanie v bruchu, hlavne v pravej strane a pocit ako keby na hnačku. Pýtam sa na rady Dakujem 🙂

karhu
28. júl 2021

hnacka

autor
28. júl 2021

@karhu nie, keď mám hnačku je to iné…

andrea_82
28. júl 2021

podľa čoho vieš, že si mala ovu 17.7.? Lebo pochybujem, že ak bola ovulácia, tak menštruácia prišla deň po nej. Divné pichanie v bruchu podľa mňa vôbec nesúvisí s tehotenstvom. Len sa príliš pozoruješ.

diaalex
28. júl 2021

Keď si mala ms, tak tehotná nebudeš 🙂

autor
28. júl 2021

@andrea_82 vôbec sa nekontrolujem 🤦‍♀️😂

autor
28. júl 2021

@diaalex Dakujem 🙂

clori
28. júl 2021

ak si mala od 18.7. menstruaciu, nemohla si mat 17.7. ovulaciu. prisla ti menstruacia toho 18.7. v termine? alebo to bolo skor/neskor? internetove kalkulacky na sledovanie cyklu nepouzivaj. najviac ti v domacom prostredi moze pomoct meranie bazalnej teploty spolu s pouzivanim ovulacnych testov - ovulacny test ovulaciu predpovie, bazalna teplota ju potvrdi (pripadne aj vyvrati). hnacku, pichanie v bruchu mas skor z travenia, tepla. ak mas o tehotenstve pochybnosti, pouzi citlivy a kvalitny tehotensky test. a dala by som sancu tomu poctivemu odsledovaniu si cyklu. aspon na 2-3 cykly. nemusis tomu prepadnut, len nech vies, ako tvoje telo funguje 🙂

sense
28. júl 2021

Ak si mala ovu 17.7 tak, nemozes mat 18.7 ms, A ak si mala 18.7 ms tak nemozes byt tehotna.

autor
28. júl 2021

@clori
@sense
Robila som si 17.7. Test Ovu a boli silne čiarky.

sense
28. júl 2021

A ms si mala od 18.7? Dokedy? Lebo aj ak by si mala 17.7 pozitívny ovu test, tak ovulácia príde najbližších 12-48hod., aký dlhý máš cyklus?

clori
28. júl 2021

ako velmi silne? testovacia bola silnejsia ako kontrolna? ak bola slabsia ako kontrolna, to nie je pozitivny ovu test. ak mas fotku alebo odlozeny test, odfot a foto pridaj. LH mierne stupa aj pred menstruaciou, preto sa ti mohlo zdat, ze je dostatocne silny.

hviera81
28. júl 2021

a co tak pockat tyzden dva a urobit si test miesto predcasneho tesenia sa a kombinovania?
mam pocit, ze si na to az prilis zamerana, zvolni trochu....

autor
28. júl 2021

@clori testovacia bola o dosť silnejšia ako kontrolná

clori
29. júl 2021

a co ta menstruacia? kolky den cyklu to bolo? bola klasicky dlha aj v rovnakej intenzite ako si zvyknuta alebo bolo nieco inak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre