Snažíme sa o dieťatko a neviem či som tehotná
Snažíme sa o dieťatko, no menzes nemàm pravideľný a príde mu, kedy sa mu zachce( s doktorom som to už rozoberala a lieči ma) ale viete mi prosím poradiť v ktorom týždni od pohl. styku by som na teste mala vidieť, či je pozitívny?
Ďakujem
No skor ako po dvoch tyzdnoch by som netestovala aj ked vajicko potrebuje tusim 7-10dni kym sa od oplodnenia uhniezdi
@sense no veď teraz mam dostať menštruaciu cca za 3 dni, tak uvidím, čo a ako bude, keďže nemám pravideľný menzes tak som zvedavá 🙂
@zuzanittka1405 jeeeej úžasné 👍 gratulujem tak zajtra idem na to aj ja 🙂 mam 1 den pred MS
@hviezdicka1903 a máš aj nejaké príznaky? Ja cítim len nafúknuté bruško.. trocha ma pobolieva hlava🤔
@zuzanittka1405 a máš aj nejaké príznaky? Lebo ja Mam len nafúknuté bruško..a trocha ma pobolieva hlava
@hviezdicka1903 strašne ma bolia prsia.. Sem tam točenie hlavy a brucho nafúknuté






@hviezdicka1903 cca po týždni a pol by tam už mal byť náznak niečoho