Snažíme sa o dieťatko už vyše roka a lekár nevidí problém prečo sa nedarí neotehotnieť

simuska30
21. jún 2019
Babenky idem kvam o radu uz vise roka sa snazime s manzelom o babatko no zatial bez uspechou😢 13 som bola u ginekologa a hovoril ze nevidi problem zeby som nemohla otehotniet.Teras mi krami meskaju 2den ale bojim sa urobyt test zeby som nebola zasa sklamana.Moja otazka znie je mozne zeby som bola tehotna?😊
luchab
21. jún 2019
@simuska30 To je snad zly sen tato otazka a gramatika 😱.
marlenka222
21. jún 2019
@simuska30 prepáč ale my sme Vám nesvietili tak nevieme 😉 áno môžeš, nie nemusíš
galioska
21. jún 2019
Hm Vidíš to, kašli na dieťa, chod sa učiť🤦, to som len chcela tety hore doplniť🤷
A nesmut, ono to príde, chce to klud
andrea400
21. jún 2019
@simuska30 najprv skola a naučiť sa gramatiku a potom sex cez prazdniny toho tu bude deturence sa nudia admin by mal hacknut ucet podla io adresy aby sa nedalo prihlásiť už
beky1813
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miselar
21. jún 2019
Jako ženy mali by ste sa začať správať ako dámy a nie sa ponadvyšovať aké ste vzdelané keď ovládate gramatiku.... Fakt neviem co sú kompenzujete vašimi múdrymi rečami... Pýta sa na normálnu vec a nie aby ste ju tu bombardovali nijakou trápnou gramatikou... Kde to žijeme aké zlo je vo vás ľuďoch fuj.
@simuska30 vieš takto ti to nepovie žiadna najlepšie je spraviť si test. Ja som sa s mm snažila jeden a pol roka a stále som testovala... Či už som. Bola sklamaná... Jedného dňa som si urobila a to mi nemeškala ms ale cítila som sa divne a šup boli dve ciarocky.Hlavnr treba myslieť pozitívne a nestresovať sa a skus piť alchemilku sypaný čaj píla som mesiac a podarilo sa otehotnieť. Držím palce
miui
21. jún 2019
@simuska30 jeeej ty si z Chrabran aj ja odtial pochadzam 🙂 v ktorej casti presne byvas?
selest
21. jún 2019
Dievcence douci sa, ked bude dieta chodit do skoly budu si spolu cvicit diktaty.
Sprav si test drzim palce
daniell_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marlenka222
22. jún 2019
@daniell_ka 😃 si zabila
asia83
22. jún 2019
@daniell_ka Pretože namiesto toho, aby sa učili gramatiku, učili sa niečo iné. Ich nezaujímala gramatika, ale chlapci. Toť výsledok. Dieťa chcú skôr ako vedomosti.
daniell_ka
22. jún 2019
@asia83 Ja viem, že nie každý vie gramatiku veď aj ja urobím chybu a viem, že ich robím... ale sloveso dať s Y? Alebo v jednej otázke ich urobiť toľko.A ešte k tomu sa pýta hlúpu otázku.Meškajú jej dva dni čo je bežné.Pýta sa na webe či je tehotná ale neurobí si test lebo by bola sklamaná.Čo čaká odpoveď... áno určite tehotná si a nakoniec nebude? To akože takto sklamaná už nebude? Keby som sa ja na koňovy mala pýtať každý mesiac či môžem byť tehotná by ste zomňa mali radosť 😂 ale kedže mám rozum tak sa nepýtam hlúposti a urobím si test keď už sa mi niečo nezdá a nezakladám zbytočnú diskusiu.Myslím, že na toto koňa netreba aby jej test niečo potvrdil alebo vyvrátil.
marlenka222
22. jún 2019
@daniell_ka ja už som na takéto otázky v minulosti písala že mám doma ceste ku guľu a že za mierny poplatok sa jej opýtam . To je ako pýtať sa koľko budem zit. Buď dlho alebo krátko
daniell_ka
22. jún 2019
@marlenka222 Veď toto... mám rada túto stránku pretože si tu ženy vedia poradiť ale na toto žene naozaj odpovie len lekár alebo test.Je snáď samozrejmé, že keď dvaja spolu spávajú tak môže byť tehotná a nemusí.Ešte pochopím keď sa niekto pýta na skúsenosti napr. , či niektorá ostala tehotná pri užívaní HAK alebo či otehotnela niektorá tak alebo hentak atď... lebo to sú veci ktoré sa stávajú a niekedy nevieme prečo ale pýtať sa na webe či som tehotná... no kto to má vedieť. 😃
marlenka222
22. jún 2019
@daniell_ka a nevieš kedy dôjde rodicak? Teda už prišiel? 😃 kazdomesacna téma. Pochopím maminy ktoré prechádzajú z MD na RD, alebo majú prvú výplatu či MD alebo RD ale každý mesiac tri roky sa pýtať či už došiel keď vidím na účte že ešte nie... K čomu to je? Čo dotyčná zájde do banky? Na úrad? Alebo za mňa top otázky ktoré by mali zodpovedat najmä detskí lekari- s fotkou a čo to môže byť? Odpoveď jasná zanedbanie starostlivosti. Najskôr píšeme na mk a keď ženy zhodnotia (aj o 2,3 dni) ideme potom k lekarovi. Ako fakt ďakujem. Tu nejde o výber auta alebo kúpu veci.
daniell_ka
22. jún 2019
@marlenka222 Gramatiku fakt neriešim u nikoho lebo niekedy žasnem sama nad sebou a popravde si niekedy ani nie som vedomá toho, že som niečo napísala zle.Len jej otázka obsahovala slová ktoré som si všimla.Skôr ma zarazil ten obsah 😃 .Netuším moja 😂 ja dieťa ešte len mám v pláne momentálne som v čakacej fáze a riešim ako sa dostať k hypotéke 😂 potom začnem riešit tehu testy atď ale keď tam budú jasné // určite sa neopýtam otázku či môžem byť tehotná.No ja keď som svojej mame povedala, že ženy dnes najprv niečo zavesia na net a potom riešia doktora tak žasla a radšej sa k tomu ďalej ani nevyjadrovala.Jediné čo mi povedala bolo, že mala 23 rokov a na všetko prišla sama a zvládla to aj bez internetu a svet sa nezrútil.
fialka1318
29. jún 2019
@simuska30 ak by ti vysiel negativny test a gynekolog nevie preco sa ti nedari tak problem moze byt hlbsie..zabehnite do reprodukcneho centra na vysetrenia ako su napr.genetika,reprodukcna imunologia alebo hematologia..lebo sice po biologickej stranke mozes byt v pohode ale mozte mat hlbsie a vaznejsie problemy..kamoske co sla teraz na ivf lebo sa jej dlho nedarilo zistili na genetike ze deti s manzelom mat nikdy nebude lebo maju nejake zle vysledky ..ale moze to byt cokolvek 🙂 viacerym babam zistili ze ich telo odmieta spermie partnera a tym padom nedojde ani k oplodneniu a mozno si len v strese lebo velmi chcete babenko 🙂 za hlbsie vysetrenia sa vela neplati a aspon budete vediet ze ste uplne zdravi 🙂 mne vyslo teraz az druhe ivf..ale ja mam s manzelom hlbsie problemy 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli