Som podľa testu tehotná?

lenkalukacovicova
30. máj 2020

Ahojte maminky dúfam že som není otravná môžem sa opýtať dnes som si robila test jedna čiarka je silná ale tá druhá je veľmi veľmi slabulinka ja hu tam vidim neviem ako či ale chcem sa opýtať teraz keď som ho bola pozerať ten test tak už bola len tá silná čiarka mám počkať ešte zo 3 dní a urobiť si ďalší alebo ako lebo chystám sa aj ku doktorovi v pondelok a neviem či my povie či som tehotná alebo nie prosím vás a blbé komentáre sú nechajte pre seba ja sa len pekne pýtam ďakujem

denden77
30. máj 2020

@lenkalukacovicova zopakuj test o par dni, Dr. este na sone nic nemusi vidiet 😉

wejuska7910
30. máj 2020

@lenkalukacovicova urob test vpondelok rano po zobudeni,ak budes ciarku vidiet spomen to dr

deti95060810
30. máj 2020

zatiaľ nie

katka281
30. máj 2020

@lenkalukacovicova ahoj 😊 ja tam nejaky naznak druhej ciarky vidim, tiez som mala takuto slabulinku ciarku asi 3 dni pred ocakavanou ms, ktora uz ale neprisla. Otestuj sa za dake 2 ci 3 dni a uvidis. K dr pojdes zbytocne skoro, mna objednal na zaciatku siesteho tyzdna, zbytocne sa budes stresovat ak pojdes prilis skoro. Drzim palceky 🥰

barbora_4
30. máj 2020

@lenkalukacovicova Ahoj, Ja by som sa skôr držala toho koľko dní ti mešká. Mne napríklad test ukázal jasné dve čiarky hneď na prvý krát ale robila som až dva týždne po vynechanej menštruacii. Ak ti ešte len má prísť alebo mešká pár dní nemusí to znamenať nič. Drž sa svojho cyklu, to je najlepšie. Držím palce 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre