Som tehotná?

maybe_baby
23. mar 2020

Ahoj baby potrebovala by som poradiť.
Minulý mesiac som mala normálnu menštruáciu prišla mi skoro načas meškala mi možno 1-2 dni ale prebiehala úplne normálne. No tento mesiac som mala dostať 19teho a menštruácia neprišla až dnes. Kúpila som si test a dnes som si ho urobila bol negatívny no o pár hodín som dostala spomínanú menštruáciu. Menzes mi meškal 5 dní no nemala som žiadne príznaky toho že ho idem mať inokedy mám na tvári vyrášky mám bolesť brucha a citlivé prsia. Teraz ma len prsia tlačili, brucho nebolelo ani kúsok a pleť mám čistú. Cítim sa dosť podobne ako pri prvom tehotenstve. Menzes ale vôbec nemám silný mám ho dosť slabý a mám bolesti. Myslite že by som mohla byť tehotná? Oplatí sa mi robiť test ráno keď mám MS? Čítala som že výsledky môžu byť skreslene volala som aj mojej gynekologičke no tá neordinuje. Za každú radu vopred ďakujem. 🙂

veronikaszabova
23. mar 2020

@maybe_baby menstruacia v ziadnom pripade neovplyvnuje vysledok testu.
Ak si mala test negativny, tak pravdepodobne to tehotenstvo nebude, ale mozno len silnejsie PMS.

maybe_baby
autor
23. mar 2020

@veronikaszabova Ďakujem, skúsim ráno ešte urobiť test a uvidím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre