Spermiogram Žilina

hanah24
11. júl 2018

Ahojte baby,

potrebujem vašu pomoc.

Moja gynekologička poslala manžela na speriogram. Sme zo Žiliny. Hľadala som na internete kam by sa mal objednať, ale našla som len spoplatnené súkromné kliniky. Myslela som si, že sa toto vyšetrenie robí u urológa. Mohli by ste mi prosím poradiť, kam sa objednať? Ak máte niektorá skusenosti, prosím poraďte mi ku komu je najlepšie ísť. Veľká vdaka 🙂

teressa30
11. júl 2018

ahoj, ja si myslím, že lepšie je ísť na súkromnú, síce sa platí, ale urobia podrobné výsledky, urológ toto vyšetrenie tiež robí, ale podľa mňa sa tam dlhšie čaká a tak....

papaya308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska266
11. júl 2018

My sme museli vyhľadať súkromnú urológiu a to v TN sme boli a tam robia jeden spermiogram a potom o dva mesiace druhý, že z jedného sa to nedá určiť. Prvý krát sme platili 30 e a potom druhý krát 20 eur. My sme vzorku niesli z domu, lebo do TN máme 30 min, potom sme čakali asi 10 min a bol výsledok. Tak nám to ukazovali aj na monitore ako sa hýbu a všetko a povedali, že spermiogram je dobrý. Potom keď sa nedarilo zase tak,sme išli do centra do Martina a zobrala som tam výsledky, tam nám povedali, že veď ten spermiogram nie je dobrý a urobili druhý zase za 30 eur a morfológiu nám povedali až za 2 týždne.

jani321
11. júl 2018

Priatelovi robil spermiogram urolog za 16€, len rano prisiel, zobral cislo a bolo. Vysledky vysli dost slabe, minimalna plodnost, ale babatko sa podarilo 😊

natalia11111
11. júl 2018

išla by som do gyn fiv, ja som tiež pozerala aj tie súkromné, myslím že ryant clinic a tam sa platil spermio 30e plus povinná konzultácia 50e a este sa materiál sa nosil z domu, čiže nemali tam miesto na odber.. v centre spravia podľa mňa najlepší spermiogram..

maserkaza
11. júl 2018

gynfiv pri kosickej je OK

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre