Špinenie po laparoskopii a užívanie duphastonu.

iwuskapoh
24. okt 2019

Ahojte baby mám taký problém minuli mesiac som bola na 10.9.2019laparaskopii kvôli priechodnosti vaječníkov a mám len jeden vajecnik priechodný poslednú ms som mala 30.9.2019 ovulácie som mala 14.10.2019 a od 18 teho mám hnedý výtok trvá to už 7 dní beriem aj duphaston na zastavenie a nič čo to môže byť minuli mesiac tiež som mala ale dr mi predpísať duphaston hnet to prestalo ale terás už nebude beriem druhý mesiac duphaston a clostilbegyt dr mi povedal keď sa nám nepodari otehotnieť d 3 mesiacov mám ísť na umelé oplodnenie

momi1_1
24. okt 2019

@iwuskapoh a na nejakej konzultácii alebo vyšetrení si teraz s týmto problémom nebola? Vieš tu nie sme lekárky, môžeme len hádať...

volomirova
24. okt 2019

urcite chod k lekarovi

janetinka27
24. okt 2019

minule tu jedna pani tiez pisala nieco podobne a dalsia jej povedala, ze v príbalovom letaku je aj priamo napisane: Ak spozorujete neobvyklé vaginálne krvácanie alebo špinenie, zvyčajne nie je dôvod na obavy. Môže sa to stať najmä počas prvých mesiacov užívania duphastonu.
ale tazko povedat, ci je to aj tvoj pripad.

natassa2
24. okt 2019

Tazko povedat, no mne osobne by to teda isto nedalao a radsej by som sla k doktorovi sa poriadne na to popytat. Isto ta aj prezrie a bude vediet, ci to je ok alebo nie

bimbina
24. okt 2019

@iwuskapoh mne každý z okolia hovoril že sa mi nepodarí tak skoro otehotnieť . Som po mimomaternicovom , po laparke a bez jedného vajcovodu . Mesiac po pauze , po vyčistení maternice , som hneď otehotnela . Prijde to 🙂 žiadne umelé niesu potrebné . Len treba veriť v seba .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre