Sprcha po pohlavnom styku, ak sa snažíme o dieťa.

14. jan 2020

Chcem sa spýtať, dúfam, že ma nevysmejete, ale myslím si že aj na toto je tu fórum. S priateľom chceme dieťa. Ja som sa vždy doteraz po milovaní išla osprchovať. Teraz keby sme chceli aby som otehotnela, nie je vhodnejšie chvíľu počkať, aby spermie hneď nevytiekli? Či je to jedno?

miiriaam
14. jan 2020

Vraj by si sa nemala vobec az po pol hodke nejak

natalindaaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
14. jan 2020

Vzdy som hned vstala a sla do sprchy, ci na wc 🙂 ono z teba vsetko nevytecie hned. Neboj.

jaskolka
14. jan 2020

Tiež som o tom počula, a podľa mňa je to jedno. 😃😃

snehulienka8
14. jan 2020

radsej zacni brat kyselinu listovu, semeno zase z teba len tak "nevytecie"..ale lahnut si po sexe a nohy hore tiez neuskodi

autor
14. jan 2020

@snehulienka8 užívaj ju už nejaký čas

lubike
14. jan 2020

ostať ležať a dobre je podložiť zadok vankúšom, alebo hocičím, len aby bol vyššie, aby to nešlo von

tomaas
14. jan 2020

ahoj, súhlasím s dámami, hore nohy aspoň 5 min a budeš mať detí ako smetí 🙂

nhl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beie
14. jan 2020

Aspoň 15 minút pockat, odporúča lekár ale o nohách hore to sa vraví asi len na tomto fóre 😀

snehulienka8
14. jan 2020

@beie 🙂 ...dat nohy hore patri medzi odborne rady!! u nasto nezabralo, ale odporucala mi to sama katechetka..cize aj vyssia moc to schvaluje😀

ivkazba
14. jan 2020

@snehulienka8 dotyčná katechetka má medicínske vzdelanie a prax v gynekológii a pôrodníctve? Evidentne nie, pretože inak by vedela, že poloha pri ejakulácii partnera (kto je hore dole, či zboku či zozadu) ako aj "nohy hore" nemá absolútne žiadny vplyv na otehotnenie. Sú to iba babské rady ktoré nemajú žiadne medicínske opodstatnenie.

snehulienka8
14. jan 2020

@ivkazba ..ja viem, ale tu sa diskutuje na konikovi..lahnut po sexe a vylozit si nohy neuskodi😉 neberme sa az tak vazne

stanik_67
14. jan 2020

treba sa aj doktora spytat ale podla mna by si mala aspon niekolko minut pockat, nie je dobre ist hned so sprchy.

panda21
14. jan 2020

Neviem či to ma súvis ale keď sme splodili syna tak som urobila sviečku 😂 síce nie kvôli tomu aby som otehotnela ale aby priateľ dobehol po vreckovky 😂 ale my sme sa nejak extra nesnažili proste buď alebo 🤷‍♀️ skôr mi šlo o to aby som nezaspinila posteľ 😁 a keďže bol očividne na mňa vtipný pohľad, tak ma nechal trápiť v tej sviečke asi 5 minút, dokým sa nedosmial 🙈 Možno aj to pomohlo, ktovie 🤷‍♀️

meca
14. jan 2020

To iste roesim aj.ja

simsalabim
14. jan 2020

Nikdy som nevykladala nohy hore a vzdy som sa sla rovno umyt. Otehotnela som oba razy hned. Ak by stacilo nevylozit nohy a ist sa hned umyt, nebolo by treba vyvijat antikoncepciu....

nikpa
14. jan 2020

Ja som vždy išla hneď do sprchy a zostala som tehotna do mesiaca, nemyslim že na tom záleží

h2
14. jan 2020

Tak ja neviem, či nohy hore pomáhajú, alebo nie, ale my sme sa snažili vyše roka. Potom som si začala po sexe vykladať nohy a krátko na to už som bola tehotná. Ale boli tam aj iné veci, napríklad som používala ovulačný tester, takže nemôžem tvrdiť, že za to mohli vyložené nohy. Myslím, že ženám s nesprávne otočnou maternicou to môže pomôcť. V každom prípade, neuškodí to.

klejkaez
14. jan 2020

@panda21 odpadla som.
Mam živú predstavu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤗

evittam
14. jan 2020

Nikdy som nerobila žiadne podobné kraviny ako tu pisu ani kyselinu listovu som nebrala. A nechránit sa tak uz mame aj 10deti....

vierkainka
14. jan 2020

@snehulienka8 súhlasím 👍nohy hore pomáha, nie he to žiadna hlúposť

jozkohrasko
14. jan 2020

Mne lekar povedal ze po 10–15min.su zdatne spermie uz davno “vo mne” a mozem sa kludne ist osprchovat alebo si uz dat napr.nejake cipky ( ja som vtedy mala odporucene probioticke )

semila001
14. jan 2020

mam dve deti obe planovane syn ma 3 roky a dcerka 1 rok... do tyždna pri obydvoch som otehotnela obe planovane .... po sexe hore nohy a ležat 15 až 20 minut ... potom normalne do sprchy ...neodporučam tabletky v tehotenstve ani kyselinu listovu žiadne ... dost že ekd sa to narodi pchaju lieky do ludi nieto ešte v tehotenstve ...treba mat pestru stravu ... vitaminy ja som jedla zeleniny syry jogurty ovocie vela vela vela vela na kila .....litre.... a obe deti aj tehotenstvá uplneeee v poriadkuuu .... všetko je o strave ci žena fajci pije atd atd .... spanok tak isto je velmi doležity a klud

alison11
14. jan 2020

Mne pomohlo spávanie na bruchu keďže mám otočenú maternicu,tak aj poloha od zadu bola pri oboch synoch to čo zabralo a veru treba ležať niekoľko minút po milovaní a nie vyštartovať do sprchy hneď alebo na wc.

miskamichalka
14. jan 2020

no hore nohy po pohlavnom styku je brutalny nezmysel! Ak si precitas akekolvek clanky o spoldeni dietata tak toto tam vysmeje kazdý odbornik. Po pohlavnom styku by mala ostat zena lezat aspon 5 min a potom v pohode do sprchy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre