Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

angelds
28. apr 2009

ahoojky kazdy pracuje ?

terezkami
28. apr 2009

ahojte, som tu nova, takze este len pozeram ako a co sa tu deje .
...chcem sa ale opytat ci je mozne, ze by som bola tehotna. S manzelom sme sa rozhodli pre dietatko. Uz 20 dni mi je poriadne zle raz ma boli pri vajecnikoch a raz na zaludku...... problem je akurat v tom, ze som mala menzes..... ...... testy som si robila ale vsetko je to take nejednoznacne....... asi budem musiet zajst za gynkou 😕

angelds
28. apr 2009

terezka pocula som ze aj v tehotnosti mozes mat menzes
testnut si neskusala ?

terezkami
28. apr 2009

skusala som, ale je to take divne..... prvykrat som testovala velmi skoro lebo som bola nedockava 😉, nevyslo nic, dalsie testovanie mi vyslo s bielou ciarkou bola tak zvlastne oznacena......... potom som dostala menzes ...... ach keby som uz vedela na com som, zajtra si ho urobim znova

angelds
28. apr 2009

menzes mas odkedy mas ho slabsi, alebo rovnaky ako inokedy ?

urob si ho nom a budes vediet viac 😉

mastulka
28. apr 2009

ahojte babulky 🙂

rush, dakujem za gratulaciu 🙂 ty si hlavne uzivaj tehulkovanie, aj tie nevolnosti a veci s tym spojene, mne uz nic nie je okrem bolesti prs, ale to som si uz akosi zvykla pomaly po 2mesiacoch bolesti 😀 inak ani neviem, ze som tehu, az mam niekedy strach ci je to malinke ok 😕 ozaj a ked si uz pocula aj srdiecko, ze je to krasny pocit 😵 a kde mame fotecku fazuliatka, hm?

a pre vsetky babulky co mali // alebo maju pocit, ze su tehu a predsa mali mrsku... moja mamina, ked cakala mna tak mala este prve tri mesiace mrsku a vidite som tu, ziva a zdrava 😀

terezkami
28. apr 2009

mala som ho taky isty ako stale

angelds
28. apr 2009

tak potom doktor to uvedie na spravnu 😉 mieru

flyangel
28. apr 2009

ahojky

terezkami
28. apr 2009

dakujem, pa

angelds
28. apr 2009

zatial pa adrzim palceky 😉 😉 😉

stacynka
28. apr 2009

angelds, no nieco sa najde samozrejme... 😉
baby co sa mi neska stalo, jaka haluz:
som dosla k nasim a bracho vysiel z izby a hovori-ty si tehotna, a ja ze to jak si na to dosiel a on ze snivalo sa mi 😀 😀 😀 😀 😀 tak som sa musela smiat, a nastastie to neprasklo 😉 🙂

angelds
28. apr 2009

tak mas asi brata jasnovidca 😀 😀 😀

angelds
28. apr 2009

som zvedava co na to povie ked im to povies aj tuto historku mu potom povedz 😀 😀 😀

stacynka
28. apr 2009

no to si pis ze mu ju pripomenem, rozmyslame ze to povieme mamam na den matiek, celkom dobre prekvapko, len ci to vydrzim do vtedy...

angelds
28. apr 2009

tak to by bolo velmi pekne 😉

angelds
28. apr 2009

ahojky

rush
28. apr 2009

stacy - mne sa kamoske snivalo ze som tehu 🙂 a fakt som uz bola - ale to som este ani ja nevedela 😵 to je sila....zeby sme vysielali nejake alfa vlny?!? 😀 😀 😀

stacynka
28. apr 2009

rush, neviem co to za vlny :D

stacynka
28. apr 2009

rush jaka tabulecka pekna 🙂

lucinka4
29. apr 2009

ahoj kocky,tehulky a snazilky,je tu niekto? 🙂

angelds
29. apr 2009

ahojky babulky ako sa mame ?

vcera vecer u mna bola kamoska za musela ist von, lebo nevie co ma robit.
zacala mat pocit ze jej to vo vztahu neklape ☹
nevedela som jej ako pomoct
co jej mam povedat ?

lucinka4
29. apr 2009

ahoj angels,
tazko poradit...asi nech sa pokusi zamysliet,ze co jej vadi a potom si sadnut s partnerom a prebrat to...ale niekedy je to tazke..s byvalym mi nieco vadilo ale nevedela som to pomenovat a nakoniec to skoncilo ako zvyk a nie laska.. komunikacia je dolezita,treba si obcas sadnut a porozpravat sa aj o vztahu...lenze lahsie sa radi ako robi 😖

angelds
29. apr 2009

dakujem poviem jej, lebo zajtra zas pride, aby sa mi vyplakala na plece 😉

lucinka4
29. apr 2009

neni zac,budem drzat palce aby to dopadlo najlepsie ako ma 😉

angelds
29. apr 2009

ano, ano aj ja si myslim, ze sa treba porozpravat, co ocakavajú od druheho a od vztahu

ako sa mame dnes ?

ibamy2
29. apr 2009

ahojte, kocicky 🙂
ako sa dnes mavate? a tesite sa na dva predlozene vikendy za sebou? ja straaaasne moc 🙂 tento vikend budeme oslavovat, MM aj svokor maju narodeniny a chceme najblizsej rodine povedat o nasom tehu... zatial to nikto nevie, tak snad sa potesia...

angelds
29. apr 2009

gratulujem tm a aj svokrovi, urcite sa potesia
co dobre robite o takomto case ?

lucinka4
29. apr 2009

ahoj ibamy,
tak to dostane svokor pekny darcek k narodkam 🙂
ja sa dnes vcelku nudim ale mam tu nejaku robotu 😠 inak sa uz citim vcelku fajn,antibiotika na zapal vajecnikov pomahaju takze snad budem, co najskor ok aby sme sa vrhli znovu na snazilkovanie

ibamy2
29. apr 2009

dakujem, angelds, gratulacie odovzdam
ja sedim v praci 😝 , ale dnes len do nejakej druhej, takze to snad nejako prezijem. a co ty? tiez v plnom pracovnom nasadeni?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre