Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

stacynka
18. mar 2009

ja som uz navarila a zehlit sa mi nechce ani upratovat, neska som lenivec.... 😒 😖

minewka
18. mar 2009

Funculy, ja sa tiež venujem foteniu 🙂 ... Ináč, ja fakt nechápem, ako sa môže test ukázať ako pozitívny až po meškaní MS ... Veď baby tam už dávno je

stacynka
18. mar 2009

minewka akurat som sa docitala v teme priznaky, ze babe vysiel pozitivny 2 tyzdne po meskani...

minewka
18. mar 2009

Hmm..tak uvidíme..dnes ráno som mala také nafúknuté, či napäté podbruško...Buď je to blížiaca sa mrška...alebo......... 🙂 ... ináč, ja som strašný netrpezlivec..tak toto čakanie je pre mňa na nervy...joooooj

angelds
18. mar 2009

krasne fotečky a cas aj tak ukáže, čo sa deje v našich bruškách 😉

minewka
18. mar 2009

Baby...ja som nevytrimala a test spravila ...a....asi po 10 minútach sa objavil jemnulililinká druhá čiarka...ale je to len taký tienik...fakt treba dobre pozrieť, aby bolo vidno...takže thriller pokračuje .. 😀

ibamy2
18. mar 2009

ahojte 🙂

minewka - aj ja som na prvom testiku mala iba taky tienik. a on potom kazdym dnom silnel 😉

minewka
18. mar 2009

Ibamy...ja sa ešte neteším..to mi príde až príliš neuveriteľné...fakt...Uvidíme o 2 dni...

funlucy
18. mar 2009

miewka,udeľujem ti pokarhanie,lebo ty tu také stresy vytváráš 😀
a dohodli sme sa na niečom..pozri sa o pár stránok späť...prestaň vyšilovať,čo má byť to bude,ale potom keď ja chcem ostať kľudná tak sa to pri vás ani nedá 😠

minewka
18. mar 2009

Hihi...mea culpa...Máš pravdu, funculy...keby si bola z KE, tak na dôkaz pokánia by som ťa pozvala na kafe ..
😀

minewka
18. mar 2009

Funculy, už nebudem..fakt..čestné pionierske...na dôkaz odchádzam na daňový úrad... 😖

funlucy
18. mar 2009

minewka neboj sa,budme čochvíľa na materskej a potom sa dovalím na východ,mrne švihnem svokre,ty si zabezpeč taky hlídaní 😀 a môžeme kávičkovať

iplusr
18. mar 2009

zeby to sirenie tehulkovskych virusov od tehuliek uz zabralo. to je dobre, cim viac bude tehuliek, tym lepsie sa to bude sirit. len tak dalej.

funlucy
18. mar 2009

iplusr,a ty si pôvodom odkiaľ?strašne si mi z fotky povedomá.Dúfám,že aj vy ste sa snažili poriadne,nech môžem po tebe tiež oznámiť dobrú správu. 😉

mastulka
18. mar 2009

jeeeezisi minewka bodaj by ta druha ciarocka len silnela a silnela 🙂

aby som tomu dopomohla a aj ostatnym kockam tak tfuj tfuj tfuj na vsetky 😀 😀

ibamy2
18. mar 2009

minewka - ved jasne, zatial sa netes a radsej skus testnut napr. v piatok alebo sobotu a uvidis, ci ciarocka zosilnie... ak ano, budeme sa tu vsetky tesit s tebou a ak nie, budeme s mastulkou plut a sirit virusiky este viac, aby to na dalsi raz vyslo...
ja este neverim ani dnes, ze som tehu a to som si robila tehutesty spolu 5krat...

alfa333
autor
18. mar 2009

...no teda babulky....ale ste sa vsetky rozbehli...ved Vas ani nedobehnem...aj ja chcem virusiiiiiiiiiik 😀

ibamy2
18. mar 2009

mastulka, tak ty uz flusas vsade dookola 😲 😀 ?
rychlo sa ku taba teda pridavam: tfujky, tfujky, tfujky, nech su z vas tehulky 😉

alfa333
autor
18. mar 2009

...teda mastulka, ibamy, Vy ste sa poriadne rozpluli - ved kazdym dnom sanca na tehulky stupa.

...myslim, ze lekarne sa musia pekne obracat tieto dni, aby mali dostatok tehu testov 😀

iplusr
18. mar 2009

funlucy, ja som z prievidze, ale posledne roky som bola vacsinou v bratislave, lebo som tam studovala a potom pracovala. a to mi hovori skoro kazdy, ze sa podobam na niekoho, koho pozna. co uz, ked mam taku 'beznu' tvar. 😀
to vies, ze sme sa riadne snazilkovali. merali sme bt, zacala som cvicit podla mojzisovej a zatiahli sme do toho aj jonasa - teda jeho metodu 😀. tak ak to teraz nevyjde ☹ ... tak sa nic nedeje a snazilkujeme dalej 😵. ved sme nejake stastne zacinajuce snazilky.

elisonka
18. mar 2009

minewka aj ja som mala dnes taky mali tienik tak uvidimi ci budeme mat v piatok silnejsiu tu ciarku.

iplusr
18. mar 2009

minewka, elisonka, ste na dobrej ceste

mastulka
18. mar 2009

ahojte alfa a ibamy... no snazim sa to tu sirit 🙂 a potom ked sa nam to vsetkym zadari, tak premenujeme temu na stastne tehulky 😉

inak ibamy... ja tiez tomu stale nemozem uverit aj napriek tomu,ze uz mame aj prvu fotku a byva mi kvalitne zle... 😀 asi uverim, az ked bude velke brusko a maly tam bude hrat futbal 🙂

alfa333
autor
18. mar 2009

...jeeeeeej, ako sa s tych Vasich "duchov" na tych testikoch tesiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵

...uz aj ja mam take nutkanie urobit si test, ale bojim sa sklamania, tak radsej nejdem pokusat. Uvidime, co pride na buduci tyzden, ze mastulka? Budem taka trpezliva ako aj Ty 😉

mastulka
18. mar 2009

nooo to som bola vtedy... ale len vdaka mojemu drahemu... ten ma vzdy uzemni 😀 ale iba v dobrom samozrejme... inak keby to bolo len mne tak to dlho nevydrzim, som straaaaasne zvedava 😀

alfa333
autor
18. mar 2009

...ved aj ja sa drzim vdaka mojmu zlatemu manzelikovi 😵 😵 😵 , je uzasne mat v partnerovi taku VELKU podporu 😉

alfa333
autor
18. mar 2009

...minewka - krasne svadobne foto 😉

ibamy2
18. mar 2009

mastulka - prave som pozerala foto tvojho babulka a postrehla som, ze mame rovnakeho gyn. 😀 . tie nevolnosti ti absolutne nezavidim a dufam, ze ti budu trvat co najkratsie... ja mam zase problem z obrovskym nechutenstvom, to som este nikdy v zivote nezazila... ale do jedla sa poctivo nutim, hoci mam zvycajne pocit, ze mi kazde susto v ustach rastie. ale pre zdrave babo urobim cokolvek...

alfa333
autor
18. mar 2009

...baby - aj ja chcem mat uz tie nevolnostiiiiiii 😝 😝 😝 😵

mastulka
18. mar 2009

ibamy 🙂 mozno sme sa u neho i stretli... inak ja chvalabohu nezvraciam, len mi je straaaasne zle, a tiez to hrozne nechutenstvo, ked vidim jedlo tak sa mi spravi hrca v hrdle... ale tiez sa poctivo nutim 😀 ozaj a uz si bola u neho aby ti to potvrdil, neviem ci si to tu uz pisala 😒

alfa neboooj aj ty budes coskoro.... urcite 😉 tfuuuuuuj na teba 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre