Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

iplusr
8. apr 2009

ahojte, dufam, ze zuzi je v poriadku. bratrancova polovicka teraz po dlhsom snazeni prisla o fazulku ☹ . a tiez sa vola zuzka.
minewka, ja som na tom podobne. ovu testy sice nemam, ale sledujem bt a ta nie a nie stupnut. a to uz je 20dc. ale poctivo snazilkujeme 😀
mastulka, to musel byt super pocit na tom sone. kazda by to chcela.
radinka, minix, vitajte. minix, ja by som do toho isla hned po prvej ms. my sme dali pauzu a potom sa mi cyklus uplne poblaznil.

elisonka
8. apr 2009

caute babulky. som tu dlho nebola. stale je nieco a je aj vela prace... tehulka som este neni :( ale snad v blizkej dobe sa podari. ako sa mi mavate?? ste zdrave???

elisonka
8. apr 2009

a mozno som potrebovala trosku tiez vypat z tejto stranky lebo stale citam o tom istom tak som mala z toho depku :( ale ste mi chybali takze som zase tu

iplusr
8. apr 2009

elisonka, vitaj nazad.

ibamy2
8. apr 2009

ahojte, nove snazilky, nech sa vam aj vsetkym ostatnym kockam z nasej stastnej temicky zadari co najskor 😉
mastulka - tak strasne ti zavidim (jasne, ze v dobrom), ze si uz mohla vidiet svoje babenko a dokonca ti aj mavalo... ved to je uzasne... a ako dopadli vysledky odberov, ktore ti robili pred tyzdnom? verim, ze je vsetko v poriadku a teba caka krasnych 30 tyzdnov tehulkovania...

minix
8. apr 2009

iplusr, myslis po prvom menzese este akoze tabletkovom? 🙂 alebo potom pockat dalsi mesiac bez tabletiek na menzes a az az potoM? 🙂

iplusr
8. apr 2009

treba pockat na prvy riadny menzes bez tabletiek, vraj preto, aby lepsie vedeli vyratat termin porodu. ale podla mna sa nic nestane, ked do toho pojdete hned. ja som mala aj tak prvy cyklus bez ovu, takze aj keby sme sa snazili, tak by z toho nic nebolo. druhe dva boli ukazkove, ale to sme este nesnazilkovali a potom ako keby utal.

angelds
8. apr 2009

i plus new photo ?

babulky, keby bolo vsetko take lahke 😉

😢 😢 😢

minix
8. apr 2009

to si tu vsetky poctivo meriate bazalku? 🙂 😕

radinka2
8. apr 2009

vsak to, ze sa neda na to nemysliet.. 😀 uz aj drahy ma niekedy na mna nervy.. 😖 ale tak zatial je to v norme... aspon dufam.. 😝

no som teda zvedava, ci budem tiež viac "nachylna" .. 🙂

len ma akurat posledne dni nejak pobolieva brucho a dnes brutalne krize, tak dufam, ze som nechytila nejaky zapal alebo co... 😒 ale vsak si davam pozor na take veci tak neviem..

angelds
8. apr 2009

minix - ja si nemeriam bazalku a opravdu ani neviem ako by sa mala 😉

angelds
8. apr 2009

new photo - super

minix
8. apr 2009

angelds - tak som rada, ze v tom nie som sama, ked tu vidim kopu tych grafov. 🙂

angelds
8. apr 2009

aha, ja som si pocitala len plodne dni 😉

angelds
8. apr 2009

ale asi to bolo zbytocne 😉

dindulka
8. apr 2009

iplur... vieš čo som si písala, že mi mrška chodí 24-25 dní tak ako tebe, teraz už je 30 deň a nič, tebe sa to teraz nejako nezmenilo, inak pekná foto 😉
ja si zatiaľ nemeriam BT, ale asi by som mala 😒

iplusr
8. apr 2009

ja som s tym meranim zacala hned, alo som vysadila tabletky. sa mi to zdalo divne, ze by sa telesna teplota menila v zavislosti od cyklu(?). no nechcela som tomu verit. tak som merala prve tri mesiace a ono to fungovalo. a tak nejak som pri tom merani zostala.
vsetky si tu menite foto, tak som si povedala, ze aj ja sa vynovim. 😀

angelds
8. apr 2009

ved som pisala new photo

radinka2
8. apr 2009

skoro vsetky si meriate BT, len ked mne sa to fakt zda nejake zlozite.. a este k tomu, pri mojom sposobe zivota, neviem ako by sa mi to podarilo v rovnaku hodinu, po rovnako dlhom spanku atd.. 😖 zatial sa spolieham len na to, ze ovu by mala prist v strede cyklu.. tak pocitam tak 4 dni hore dolu.. 🙂

dindulka
8. apr 2009

radinka, tak nejako sa riadim aj ja, ale ako "vidím" moja mrška si robí čo chce, tak budem musieť začať aj ja s meraním, ale poviem ti, že tiež som si na začiatku myslela, že to bude šup šup vysadím tabletky a je to, ale nie je to veru také jednoduché, ale ja verím, že bocian priletí už čoskoro 🙂

minewka
8. apr 2009

Iplu, no ja som zatial 14DC ... ake ovu nepozorujem...a podla vytoku uz vobec nie, mam pocit, ze nemam ziadny 😀

minewka
8. apr 2009

No a meranie BT je asi ako u Dindulky...tiez si neviem predstavit, ze mam vstavat kazdy den v tu istu hodinu.. 😖

radinka2
8. apr 2009

dindulka, no ja mam mrsku pravidelnu ako hodinky.. nikdy som s tym problemy nemala, ani ked som nebrala tabletky... chodila mi na hodinu presne...
vsak to, ze najradsej by som bola, keby to tak bolo... ale ja sa spolieham na to, ze som este mladucka.. 😀 tak to snad pojde lahsie..
ale zober si, ze mam milion znamych a kamaratiek, ktore ani neceli a sup sup a bolo..

adik64
8. apr 2009

Ahojte, aj my sa snažíme od marca a dúfame, že čoskoro sa budeme tešiť z krásnych dvoch čiaročiek 😵 Len mám trochu obavy, lebo som dlho užívala HAK a mám teraz načisto rozhádzaný cyklus, menštruácia mi príde len po injekcii, sama od seba nie. Teraz mi lekár predpísal Duphaston na úpravu cyklu, budem užívať 3 mesiace, tak snáď to pomôže...
Všetkým snažilkám veľmi-veľmi držím palce, nech sa čoskoro tešíme z krásnych voňavučkých uzlíčkov 😉

flyangel
8. apr 2009

caute babulky...ako sa dnes mate?

dindulka
8. apr 2009

ahoj fly,este si tu?

angelds
8. apr 2009

ahojte babulky drahy tu pozeral futbal, tak preto som tu nebola 🙂

iplusr
8. apr 2009

angelds, este som rozmyslala nad tvojou situaciou. preco by si s nim vobec stracala cas, keby s nim nechces zostat? a to ze s nim chces babo neznamena, ze chces byt s nim, ze chces, aby ste boli rodinka? mozno sa boji, ze si deti moc dlho neuzije, kedze je starsi. ze im mozno uz nebude na stuzkovej alebo na svadbe, ale to si nemoze byt isty nikto. dnes zomieraju na infarkt aj 30-rocny. ale pokial to neberie vazne, pokial si chce len uzivat s mladou babou bez akychkolvek zavazkov...
a ta hak je riadne svinstvo. ked ti ju predpisuju, tak ti nepovedia o tych problemoch, co to zo sebou obnasa. moj gynekolog by mohol robit reklamu na tabletky. aka je to uzasna vec, ako sa zlepsi plet, vlasy, upravi sa cyklus, vobec sa po nej nepribera a neviem co este... ale o negativach nepovedal ani slovo.

angelds
9. apr 2009

hi baby ako sa dnes mame ?

angelds
9. apr 2009

ja ani neplanujem, lebo to nepokladam za dobre pre telo . . .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre