Stimulácia Clostilbegytom

emuska888
20. máj 2021

Chcem sa opytat, pomohla niekomu stimulacia clostilbegytom a pregnylom k otehotneniu ? Priatel je v poriadku, ja mam nizsie AMH. Dakujem

pink_lady
20. máj 2021

@emuska888 moze a nemusi pomoct.AMH sa moc nezapodievaj, ja som mala 0,06...Pocas stimulacie clostibegytu som neotehotnela, pri stimulacii clostibegytom a menopurom v CAR som mala 7 folikulov -nic z toho a nakoniec som otehotnela prirodzene

janetinka27
20. máj 2021

mne na clostyle v jednom cykle narastli dva folikuly, pichla som si ovitrelle, ale nebolo nic, v dalsom cykle som uzivala zas clostylbegyt a nic nenarastlo. amh mam v norme.

rootham
20. máj 2021

@pink_lady čo myslíš tým 'nic z toho nebolo' v car? Foliky boli prázdne, či sa neoplodnili, či neuchytili? Dik za info. Moje amh je tiež nízke, preto ma to zaujíma.

rootham
20. máj 2021

@emuska888 mne tiež chcela dr dať clostil, ale čítala som tu o fytosoji, tak idem vyskúšať, čo to urobí. Dnes som zobrala prvý DC.

pink_lady
20. máj 2021

@rootham embryjka bolí krásné, ale neuchytili sa...malí sme ist potom este na ket, ale nestihli sme ☺️

vladika11
20. máj 2021

Mne nepomohol.. Minulý rok jún-august som brala clostylbegyt plus pregnyl tri cykly.. Nič z toho, telo vnimalo množstvo hormónov, minulý mesiac mi už ani MS neprišla po 8ich mesiacoch presnej MS.. Každý mesiac som mala na deň presne. Hormóny už telo vyplavilo, teraz je telo úplne rozhádzané.. Mam PCOS, snažíme sa tri roky 😐

rootham
20. máj 2021

@pink_lady 🙂👍

rsimoneees
21. máj 2021

@emuska888 mne tiež clostil nepomohol , aj keď som ho brala 4 cykly z toho bola ovu len raz , a ostatne nič . Za mna nepomohol 😑

adelka2020
21. máj 2021

@emuska888 mne na 100%pomohol k otehotneniu po 15 rokov

janulka2805
25. máj 2021

Ahoj 🙂 Ja som brala Clostyl a pichla som Pregnyl a nám veľmi pomohlo, inseminacia vyšla na prvýkrát, mam doma 2 mesačné dvojičky 😊🥰

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre