Strach z druhého tehotenstva.

livs25
5. sep 2019

Ahojte,už máme s priateľom jedného synčeka a túžime obaja po ďalšom bábätku, ale........ ja som mala veľmi dobré tehotenstvo.. iba raz som zvracala, ináč to bolo fajn... preto mám strach ,že pri druhom to bude horšie... mali ste už nejaký taký strach?? Iba toto ma odrádza od tehotenstva😟

tumira
5. sep 2019

naco sa bat niecoho co ani nemusi byt? 🙂 ano viem kazde tehotenstvo je ine ale ste to ani nie je a ty uz sa strachujes ci ti nebude zle. absolutne na to nemysli 🙂

jana_eyre_2
5. sep 2019

pri kazdom je to ine, keby to aj bolo horsie prezijes to a zvladnes uvidis.. ja som mala dve deti a cele tretie tehotenstvo mi bolo strasne zle, ale zvladla som to..

jasne ze strachy su vzdy u mna, ja sa vzdy niecoho obavam (je jedno ci tehotenstvo, deti, alebo cokolvek ine, vo vsetkom mozu byt rizika), ale nakoniec to vzdy prekonam a idem dalej ☺️ tak ak je toto jedine, tak smelo do toho - nevyskusas - nevies..

maryetta
5. sep 2019

Iba toto nech ta nebrani. Ja som pri prvom grcala 6mesiacov. Pri druhom tiez tak.
Clovek si casom aj zvykne.

lucia851
5. sep 2019

Ja mam strach ze ma bude chrbtica bloodbath

monro
5. sep 2019

jediny strach, ktory som mala ja bol, aby vsetko dobre dopadlo a dietatko sa narodilo zdrave.

lilitela
5. sep 2019

@livs25 Tak ak sa bojis, este asi nie si na druhe pripravena, pockaj.

siska53
5. sep 2019

@livs25 nie, nemala som ziadne obavy.. aj ked ma nakoniec druhe tehu prvé 3mesiace potrapilo a byvalo mi zle a bola som dost unavena. Pro prvom to bolo v pohode, len dva dni ma natahovalo a pokiaľ niekto negriloval, tak nic.

Dokocna som.chcela tretie, hoci mladsie bolo dokocna kolikove babo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre