Sú to plodné dni?

nighttide
14. jún 2021

Moze byt cez ovuláciu alebo plodne dní vytok ako voda ? Vôbec nie je ako bielko a neustále mam take tlaky v podbrušku, prsia ma nebolia ani nesu citlivé a ms mam pravidelnú tých 28 dní, momentálne som 15dc, s partnerom mame stále chránený styk. Stretol sa niekto s tým ? Alebo ake su príznaky tehotenstva? Dá sa to zistit podľa hlienu ?

evulincula
14. jún 2021

@nighttide neviem ale ja by som na sebe nevedela podla hlienu spozorovat, keby islo o tehotenstvo. je to podla mna dost narocne a ked mate neustale chraneny styk, tak sa niecoho bojis alebo preco takato otazka?

marticka85po
14. jún 2021

@nighttide stale pocas plodnych dni som mala vodovy hlien,nikdy nie bielkovy. A teraz v tehotenstve je husty mliecny,biely

martinaju
14. jún 2021

@nighttide ja mam vodnaty vytok v tehotenstve takže ono je to individuálne ale podľa hlienu určite nezistíš či si tehotná a teda 15dc je cca stred cyklu to by si musela byt tehotná z predchádzajúceho cyklu.

luccija
14. jún 2021

@nighttide ked mas chraneny styk preco sa pytas na tehotenstvo?prestan sa pozorovat🙂jeden mesiac mam husty biely vytok, druhy vodnaty, iny bolesti brucha az do menzesu, prsia ma bolia vzdy par dni pred menzesom

martinaju
14. jún 2021

@luccija pre niekoho je chránený styk aj prerušovaný styk 🤷🏽‍♀️ Otázka je či berie tabletky alebo mali kondom. Ak ano tak celá otázka je bezpredmetna a ešte aj 15dc 🤷🏽‍♀️

rita0123
14. jún 2021

Baby ktorá má skúsenosti že krvácala počas ovulácie ??môžem otehotnieť keď sme mali styk 12.6.a ovulácia nastala 13.6. A doktor kázal nech si kúpim Ascorutin 50 tabliet na zastavenie krvácania folikul praskol a hormonálne zmení že preto to tak je ale neviem či môžem otehotnieť keďže na tie lieky ?ďakujem za odpoveď dosť mám stoho stres

marticka85po
14. jún 2021

@rita0123 ascorutin je len silnejsi vitamin C,takze sa nemas coho bat. 😊

rita0123
14. jún 2021

@marticka85po ďakujem a nemôžem to mát že sa oplodnuje vajíčko ?máš skúsenosti s ovuláciou ohľadom toho krvácania ?ja si už asi zas domyslam preto som si tu prišla po radu

marticka85po
14. jún 2021

@rita0123 ja som bezne mavala ovulacne spinenie niekedy aj pol dna slabucke krvacanie

rita0123
14. jún 2021

@marticka85po a užívala si tie vytaminy ja chcem ísť zajtra ku gyn nech ma radčej pozrie to znamená že som plodná alebo že len to ešte príde keďže 12.6.sme mali s mužom styk a 13.6.nastala ťa ovulácia

marticka85po
14. jún 2021

@rita0123 vtedy som ich neuzivala.ono to vzdy preslo samo

rita0123
14. jún 2021

@marticka85po no uvidim do zajtra snáď to prejde samo

rita0123
15. jún 2021

@marticka85po ahoj ja už krvácam od nedele a už mám stoho strach není normálne aby som si stále menila intímnou tak sa bojím či je to naozaj tá ovulácia mám nafúknuté brucho občas ma ťahá v maternici a pobolieva má tam

marticka85po
16. jún 2021

@rita0123 mozno by trebalo aby ta pozrel lekar

rita0123
16. jún 2021

@marticka85po lekárovi som volala a povedal mi aby som užívala ten Ascorutin a že majú plno že keby čo mám ísť na pohotovosť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre