Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

kkamca
24. jún 2010

No Vendul zní to zajímavě..
A to nanašíš na penis a nebo dovnitř pochvy?Sory za ty detaily.. 🙂 😎

vendulak
24. jún 2010

No ten Pre-seed co máme my z Německa je tedy už v takových aplikátorech (ale zase to vyjde mnohem dráž, dneska bych taky koupila ten v tubě) a ty se zavádějí do pochvy. Asi bych to dala radši tam, aby to bylo tak nějak "víc na místě" 😀. Ono možná když to koupíš tak tam k tomu bude i přesnej návod jak použít 😀 😉.
Normálně já už se těším až to budeme zase zkoušet s ním 😀. U nás i od holek co jsem četla tak chlapům se to hodně líbí 😀.

kkamca
24. jún 2010

😀 😀

kkamca
24. jún 2010

Jinak u nás zatím nic nového ,čekám na pondělí co a jak bude. 🙄

vendulak
24. jún 2010

Kami a kdyby vás doktor opět nikam neposlal (což ale doufám pošle, protože pokud tedy máte hodně špatné spermio a to by nebyl sygnál pro to že potřebujete s otěhu pomoct tak už nevím co tedy) tak jste tedy rozhodnutí jít někam kde nechtějí žádanku od Dr.? No každopádně ti na pondělí moc držím palce, ať se doktor chová rozumě a pošle vás tam a oni se tam pak v CAR o vás už postarají a pomůžou vám! 😉 Manža jde v pondělí s tebou?
Jo a to já se na začátek příštítho týdne těším, konečně bude zase snážooooooooooo 😀 😵 😀 😔 😀.

vendulak
24. jún 2010

Kami a co jsi tedy nakonec vyčetla ještě o tom čím by se to spermio dalo zlepšit? A pořídili jste ještě něco dalšího?

kkamca
24. jún 2010

Jj ,chlap jede semnou,vozí mě pokažé k dr ,abych nemusela do prahy busem. 🙂
Vymyšlené už nemám fakt nic..co by na to ještě bylo,ale asi nejlepší by byl androlog. 😔
A k tomu doporůču --když ho nedá ,budu nucena jít do pronatalu ,kde není třeba doporučo a nebo pak ještě uvažuji o motole.Uvidíme no..jak se dr vyjádří.Ale nerviky mám,to jako musím říct..za oprvé jak dopadnu na měření a pak na reakce dr a v neposlední řadě až se někam objednám..jak na mě budou koukat.

vendulak
24. jún 2010

Kamčo já se taky bála jít i jen k mému doktorovi a přiznat že se snažíme a nejde to, měla jsem strach že to svede na váhu. Ale neřekl na ní nic, a pak sem se stejně tak bála když nás poslal do CAR. Ale jedinkrát mi tam na to nikdo nic neřekl, ani se blbě nedívali nebo tak. Byli tam na mě vždycky moc hodní. A navíc sem tam takových silných i silnějších holek než jsem já viděla už několik. A nemysli si, mám už tich kilo fakt dost 😒. Bude to dobré uvidíš, budou vám chtít hlavně pomoct! 😉

kkamca
25. jún 2010

Dobré ráno,
vendul dík za povzbuzující slova. 🙂 Snad nebudou příliš remcat.
Já jdu na chvíly vařit at udělam oběd-dnes fofr zapečené těstoviny.

Jak je u Vás ?Tady svítí tak jdu hodit ještě do pračky. 😝

vendulak
25. jún 2010

zuzimia (37 rokov, snazenie od 01/10, 09/09 hysteroskopia)...................................... 27.05. - //

kive (34 let,snažení od 01/09,CAR Gennet,kyselina listová,objednání na HSG po ms).................................29DC
kraskanz1 (23 let, snažení od 01/09, 01-03/10 Clostil, 06/10 znovu Clostil)...............................................29DC
nikushka2 (23 rokov, snaženie od 04/10, duphaston) ......................................................................... 26DC
markiza (32 rokov, MA1 07/06, MA2 01/07, MA3 04/10, doki 1.7.2010, AF 400 + vit. E 400 a C 600)........23DC
kkamca (30 let, snažení od 03/06,04/10 laparoskopie,05/10 Clostil, podzim CAR??)..................................13DC
vendulak (22let,snažení od 03/08,CAR Natalart, 04/10 MA po 2.IUI,vit. Elevit Pronatal, srpen CAR)............12DC
janaol (35 let, snažení od 01/06, 06/06 1IVF - neúspěšné, CAR co nejdříve (musím se objednat) ..............6DC

vendulak
25. jún 2010

Ahoj Kami! 😉 A tedy jestli nakoukne i někdo jinej tak samozřejmě dobré ráno všem! 😉
Tak já nevařím, přes týden nikdy moc nevařím, příťa má teplý obědy v práci a mě to pro mě samotnou tááák nebaví, takže když se zrovna nesnažím hunout tak nevařím. Dneska si udělám nějakej toust a bude to. Ale tedy zapečený těstoviny! Mňam! Ty jsem měla snad naposledy ještě doma u maminky 🙂. Já spíš přemýšlím co o víkendu. Příťa si poručil rybu, tak asi bude jeden den ta, s křenovým dipem a brambory. A druhý den nevím, možná kuře na paprice?
Jinak u nás je taky hezky zatím, taky bych dala prát, miluju jak to schne venku rychle, oproti sušáku v bytě 😀. Ale vyeru až po víkendu, to toho bude víc.
Jinak se asi rozloučím a jestli nakouknu tak až později. Už 3 dny mám děsně rudý oko, nechápu jestli do něj něco spadlo nebo od alergie, ale nemůžu se toho zbavit, a po probuzení místo aby to přešlo je to vždycky ještě horší. A hlavně nejhorší je to když koukám do monitoru. A přitom máme novej a brala jsem si i brejle včera který mám taky s nějakou ochrannou vrstvou, ale prd z toho. Tak chci mít dneska počítač spíš co nejvíc vypnutej a snad se to trochu zlepší když budu co chvíli kapat. Nechce se mi takhle jako debil vypadat o víkendu 😒.

kkamca
25. jún 2010

Jakou tak děláš rybu?

No a kuře na paprice sem taky chtěla dělat -oůvodní dnešní plán-,ale nevyndala sem maso,takže proto ty těstoviny.Tak možná na neděli.

Divné s tím okem..tak jedině asi brýle,kapat a vyhýbat se slunci.

vendulak
25. jún 2010

Rybu mám nějaké filé, myslím Hejk pacifický nebo tak něco 😀. A dělala jsem jí minule tak že jsem prostě filé pokapala citrónovou šťávou a dala na pekáček vymazanej olejem a chtěla to posypat kořením na ryby ale to jsem si zapoměla vzít (byli jsme na chatě) takže jsem na to udělala takovou směs z nasekaný petrželky a pažitky a bílý pepř a to sem dala jen tak péct a k tomu ten dip a ten sem smíchala jen jednu zakysanou smetanu a jednu majolku a do toho nastrouhaný křen, zase malinko soli, špetka pepře a třeba i trochu té pažitky. Můžeš to filé tím dipem třeba pak na talíři přelít. Dělali jsme to poprvé a ač ryby moc nemusím moc mi to chutnalo a příťovi ještě víc takže to on si vyprosil že to bude teď znovu 🙂.
No oko chci hlavně nenamáhat moc u té obrazovky, takže jsem přišla jen na skok a zase fičím 😉.

kive76
25. jún 2010

zuzimia (37 rokov, snazenie od 01/10, 09/09 hysteroskopia)...................................... 27.05. - //

kive (34 let,snažení od 01/09,CAR Gennet,kyselina listová,1.7.HSG,16.7.konzultace v gennetu....2DC
kraskanz1 (23 let, snažení od 01/09, 01-03/10 Clostil, 06/10 znovu Clostil)...............................................29DC
nikushka2 (23 rokov, snaženie od 04/10, duphaston) ......................................................................... 26DC
markiza (32 rokov, MA1 07/06, MA2 01/07, MA3 04/10, doki 1.7.2010, AF 400 + vit. E 400 a C 600)........23DC
kkamca (30 let, snažení od 03/06,04/10 laparoskopie,05/10 Clostil, podzim CAR??)..................................13DC
vendulak (22let,snažení od 03/08,CAR Natalart, 04/10 MA po 2.IUI,vit. Elevit Pronatal, srpen CAR)............12DC
janaol (35 let, snažení od 01/06, 06/06 1IVF - neúspěšné, CAR co nejdříve (musím se objednat) ..............6DC

ratatooy
26. jún 2010

ahoj.trošku jsem si to tu pročtla jestli vám to nevadí.můj názor teda je že i žena s nadváhou a obezitou nemusí mít problém znám jich spoustu,záleží na tom jak vám funguje štítná žláza.samozřejmě vyšetření je nutné u obouch partnerů a pokud se to nedaří dlouho tak nestačí jít jen na gyndu aby se dr podíval spodem tak pozná ůplný prd,bohužel dost velkej problém je na straně mužů.takže pokud vám manžel řekne já jsem v pořádku nikam nepůjdu tak jste v začarovaným kruhu jelikož zrovna takový chlap na tom může být dost mizerně a jedinou příčinou proč se nedaří.já otěhotněla sice po ivf ale na první pokus a i s 95kg.ale na druhou stranu můžu říct že ted už moc nenaberu a po porodu se dostanu na svou váhu lehko a možná i pod.každopádně vám držím všem palce když si vzpomenu jak jsem chodila také mezi snažilky asi tři roky a ted už jsem těhulka tak mám velkou radost ale zároven je mi líto vás všech že nejste s námi mezi těhulkami.

kkamca
27. jún 2010

ahoj ratatooy.Tak aspon zas něco pozitivního. 🙂

Jinak kde jste všecky?

kkamca
27. jún 2010

zuzimia (37 rokov, snazenie od 01/10, 09/09 hysteroskopia)...................................... 27.05. - //

kive (34 let,snažení od 01/09,CAR Gennet,kyselina listová,1.7.HSG,16.7.konzultace v gennetu....4DC
kraskanz1 (23 let, snažení od 01/09, 01-03/10 Clostil, 06/10 znovu Clostil)...............................................31DC
nikushka2 (23 rokov, snaženie od 04/10, duphaston) ......................................................................... 28DC
markiza (32 rokov, MA1 07/06, MA2 01/07, MA3 04/10, doki 1.7.2010, AF 400 + vit. E 400 a C 600)........25DC
kkamca (30 let, snažení od 03/06,04/10 laparoskopie,05/10 Clostil, podzim CAR??)..................................15DC
vendulak (22let,snažení od 03/08,CAR Natalart, 04/10 MA po 2.IUI,vit. Elevit Pronatal, srpen CAR)............14DC
janaol (35 let, snažení od 01/06, 06/06 1IVF - neúspěšné, CAR co nejdříve (musím se objednat) ..............8DC

markiza
27. jún 2010

ahojte 😉

markiza
27. jún 2010

@ratatooy , gratulujem k tehu 😵 😵 😵 , mas pravdu, ze zena s nadvahou moze ale nemusi mat problemy s otehotnenim a pocas tehu, ale nie je celkom pravda, ze ak si zacinala tehu s velkym cislom, tak priberies menej a lahko nabehnes po porode pocas dojcenia na svoju predtehu vahu... kazda sme uplne ina a inak na nas tieto tehu zmeny a hormony vplyvaju. ja som napriklad jedna z mala, ktore pocas dojcenia pribera miesto, aby ju babo vycuciavalo... nech je ako chce, zelam ti krasny zvysok tehu a na jeho konci zdrave babatko... podla profilu este neviete co cakate?

markiza
27. jún 2010

@kkamca , tebe drzim palce na zajtra!!! snad tvoj doki pochopi, ze to doporucenie vazne chces a nebude vam veci komplikovat 😉

ja som sa dnes vratila od svokrovcov, moji zlati traja tam este zostali, zajtra ma caka nejake rodicko ohladne maleho a skoly, ktoru zacina v septembri a hned potom pojdem za nimi...

markiza
28. jún 2010

dobre rano 😵

markiza
28. jún 2010

zuzimia (37 rokov, snazenie od 01/10, 09/09 hysteroskopia)...................................... 27.05. - //

kive (34 let,snažení od 01/09,CAR Gennet,kyselina listová,1.7.HSG,16.7.konzultace v gennetu....5DC
kraskanz1 (23 let, snažení od 01/09, 01-03/10 Clostil, 06/10 znovu Clostil)...............................................32DC
nikushka2 (23 rokov, snaženie od 04/10, duphaston) ......................................................................... 29DC
markiza (32 rokov, MA1 07/06, MA2 01/07, MA3 04/10, doki 1.7.2010, AF 400 + vit. E 400 a C 600)........26DC
kkamca (30 let, snažení od 03/06,04/10 laparoskopie,05/10 Clostil, podzim CAR??)..................................16DC
vendulak (22let,snažení od 03/08,CAR Natalart, 04/10 MA po 2.IUI,vit. Elevit Pronatal, srpen CAR)............15DC
janaol (35 let, snažení od 01/06, 06/06 1IVF - neúspěšné, CAR co nejdříve (musím se objednat) ..............9DC

vendulak
28. jún 2010

zuzimia (37 rokov, snazenie od 01/10, 09/09 hysteroskopia)...................................... 27.05. - //

kraskanz1 (23 let, snažení od 01/09, 01-03/10 Clostil, 06/10 znovu Clostil)...............................................32DC
nikushka2 (23 rokov, snaženie od 04/10, duphaston) ......................................................................... 29DC
markiza (32 rokov, MA1 07/06, MA2 01/07, MA3 04/10, doki 1.7.2010, AF 400 + vit. E 400 a C 600)........26DC
kkamca (30 let, snažení od 03/06,04/10 laparoskopie,05/10 Clostil, podzim CAR??)..................................16DC
vendulak (22let,snažení od 03/08,CAR Natalart, 04/10 MA po 2.IUI,vit. Elevit Pronatal, srpen CAR)............15DC
janaol (35 let, snažení od 01/06, 06/06 1IVF - neúspěšné, CAR co nejdříve (musím se objednat) ..............9DC
kive (34 let,snažení od 01/09,CAR Gennet,kyselina listová,1.7.HSG,16.7.konzultace v gennetu)..................5DC

markiza
28. jún 2010

diky za opravu poradia, @vendulak 😉

ako sa citis?

vendulak
28. jún 2010

Marki ahoj! A ahoj všem samozřejmě! 😉
Marki dobrýýý! Včera u nás bylo naprosto nádherně, tak jsme si na chatě užívali v bazénku a malinkou chviličku sem se i vystavila sluníčko a trochu se i spálila 😀 😎. Pak jsme si užili hezkej večer u mé mamky, s hezkou procházkou. A máme teď (snad) plodný dny takže ode dneška si budeme užívat 😵. A pak jedu v pátek do pondělka na chatu s holkama kámoškama na dámskou jízdu. Takže samý fajn vyhlídky a venku je hezky, takže to člověku prostě musí bejt fajn 😎. A váhu neřeším, protože s holkama a s jejich jídlem a alkoholem by to nešlo, a já si to chci fakt užít. A začnu jí řešit zase pak. Vím že začínám pořád znovu, ale i to je lepší, se aspoň pokusit než nechat ze sebe rostoucí velrybu.
A jak se máš ty? 😉
Kami na tebe myslím a držím palce! 😉
ratatooy tobě moc gratuluju k vytouženému těhu! 😉 😵
Kiv jak je? Jinak na tvůj popud jsme šli obhlídnout o víkendu třešně (do takovýho strašnýho krpálu v horku uffffff) a máme tak půlcentimetrový úúúúúúúplně zelený. Takže sem měla pravdu. A na ty si fakt ještě počkáme. Takže ty ti zatím závidím 🙂.

kive76
28. jún 2010

@vendulak ahojky, Vendulka...mi měli o ten víkend ty třešně, a ještě z jednoho stromu nedaleko vesnice Hřebče...mňam byly výtečný...no až vy budete mít třešně, tak mi nic 🙂 a budu zas já tobě závidět..
ve čtvrtek mám to HSG...tak uvidíme....jak to dopadne..

kive76
28. jún 2010

co jinak hubnete? já ne...vůbec mi to nejde...děs běs.... ☹

vendulak
28. jún 2010

Kiv já si stejně myslím, že jste nějaký dopředu, vždyť třešně bávají fakt až dýl 🙂. Vzpoměla jsem si jak jsme psali i o tom filmu s Tomášem Holým jak se tam přejedli tich třešní tak ten se taky jmenoval Setkání v červenci, ne? 🙂 Já se jako přímo na to jedení tich třešní ani moc netěším, ale že z nich budeme dělat šťávu, to mě moc baví 🙂.
A na čtvrtek ti moc držím palce!!! 😉
Jinak já psala vejš že já teď na hubnutí peču. Až se vrátím z dámské jízdy tak se ale zase o něco pokusím... 🙂

kive76
28. jún 2010

@vendulak jo jo jo přesně...setkání v červenci...díky za držení palce... no jo to je vlastně pravda, psala jsi že máš dámskou jízdu 🙂

kkamca
28. jún 2010

ahoj.
Tak už jsme doma.Folikul docela narostl-jen 1 a má 23 mm.
Doporučo už mám.Díky za držení palečků. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre