Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Test negatívny, menštruácia mešká 28 dní

Menštruácia
mia091
27. máj 2019

Ahojte ženy... mám taký menší problém alebo skôr dilemu. Menštruácia mi mešká 28 dní, robím si test pomaly každý deň a je negatívny. O bábätko sa nesnažíme. Naposledy mi meškala menštruácia 18 dní,test mi vyšiel pozitívny ale bohužiaľ to skončilo potratom(pred 7 mesiacmi). Dávame si pozor, keďže sa ešte bojím ďalšieho tehotenstva 😔 len mi nejde do hlavy, prečo stále nemám mrchu keď test je negatívny.

lubik87
27. máj 2019

@mia091 už dávno bolo treba zájsť ku gyn.moze to byť cysta , mimomaternicové , zápal hocičo...mesiac je už veľmi dlho

mia091
autor
27. máj 2019

@lubik87 bola som pred mesiacom na preventívke a všetko ok. Mala som ísť ešte na sono prsníkov počas men. ale tá nedorazila

diaalex
27. máj 2019

@mia091 podľa mna zájdi zajtra za lekárom, pravdepodobne ti pichne vyvolávačku

mia091
autor
27. máj 2019

@diaalex vyvolavačku nemôžem kvôli liečenej tromboze 😏 som rozhodnutá, že tam piatok zájdem (kvôli práci sa mi nedá skôr )

barus26
27. máj 2019

@mia091 ahoj, mne meškala 22 dni .. dnes ráno som mala ísť na gyndu a samozjreme ráno klesla BT a prišlo spinenie a už sa pomaly spúšťa. Neviem prečo meškala tak dlho, nikdy este toľko nemeškali.. a to som mala aj asi po tyzdni meškania na dvoch testoch druhe čiarky ale boli slabucke ale voľným okom viditeľne a nič z toho.. no nevadí pre mna znamená novy cyklus nová nádej ☺️

diaalex
27. máj 2019

@mia091 to je už jedno kedy, ale pre pokoj duše tam zájdi ;)

lubik87
27. máj 2019

@mia091 no ale pred mesiacom ti nemeskalo

jeltica
28. máj 2019

@mia091 Mala by si ist na gyn, pre istotu, mozno to je aj tym potratom...

dagmar13
28. máj 2019

Ja som bola na preventívne a o týždeň som skončila v nemocnici s prasknutou cystou, takže nikdy neviem radšej volaj dr. Buď ti dá vyvolávaciu vo niake lieky

mia091
autor
28. máj 2019

Piatok dám vedieť ako som dopadla 😏 raz už som mala ak cystu. Takže uvidíme, čo to bude tentokrát.

mia091
autor
31. máj 2019

@diaalex všetko v poriadku ale vraj by mi neuškodilo,keby som mala menej stresov 😕

diaalex
31. máj 2019

@mia091 no stres tiež odddialuje ms

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre