Tehotenstvo alebo zdravotný problém ?

mia_123
8. jan 2020

Ahojte dievčatá chcem sa s vami o niečo podeliť snažíme sa o bábätko.. Mali sme s partnerom pohl. Styk asi 10 dní pred menštruáciou po 3 dňoch som cítila nie veľmi výrazne kŕče v podbrušku ale ešte som to neriešila bolo veľmi skoro.. Prišiel deň mojej menštruácie a ta mi meškala čo sa mne fakt nestáva tak som chcela počkať ešte aspoň 2-3 dni ci nepríde po 3 dni neprišla tak som robila test na teste bola slabulinka druhá čiarka další test sm si robila za 2 dni ten vyšiel negatívny mala som stále priesvitné a biele výtoky a bolesti v podbrušku a krížoch ale teraz po 7 dňoch som začala krvácať nie veľa len také kvapky stále idú a boli ma v podbrušku ak keby mam menštruáciu myslíte že by som sa mala objednať k lekárovi či to nemôže byť niečo vážne?

jenisjenis
8. jan 2020

@mia_123 radsej sa objednaj.. budes spokojnejsia.. mozno si teh. a mozno sa to zle ulozilo. To by bol ten horsi pripad. Ale ja by som radsej isla..

mia_123
autor
8. jan 2020

@jenisjenis hej radšej sa objednám lebo aj teraz krvacam takže sa celkom bojím

jenisjenis
8. jan 2020

@mia_123 hej radsej chod. A najlepsie hned dnes ak by sa dalo. Budes kludnejsia. Drzim palce

mia_123
autor
8. jan 2020

@jenisjenis ďakujem pekne

panipanka
8. jan 2020

no moze byt, ze si aj bola chvilku tehotna ale nakoniec sa neudrzalo alebo je nejaky problem, chod radsej k tomu doktorovi. dufam, ze to bude ok 🙂

verca888
8. jan 2020

@mia_123 treba sa radsej objednat, nikdy nevies co za tym krvacanim moze byt. drzim palce, aby to nebolo nic vazne.

mia_123
autor
8. jan 2020

@verca888 ďakujem pekne dúfam aj ja keď nebudem tehotná aspoň nech to vážne není

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre