Tehotenstvo po laparoskopii

vladka276
28. jan 2022

Ahojte! Som po laparoskopii.. Všetko v poriadku, vajickovody priechodné, žiadne zrasty.... Vraj mi ich aj prefúkol a povedal, že väčšinou to prefuknutie pomôže a podarí sa otehotnieť... Chcem sa spýtať, či to niektorej z vás pomohlo? 🙏🏻🍀

andrejka256
28. jan 2022

Dobrý deň. Môžem sa spitat. Som už z priateľom 1a pol. A súťažíme sa o bábätko ale stále nič,😒. Bola som aj u doktora a povedal že vo mne neni žiadny problém partner má 2deti z predchádzajúceho vzťahu. Chcela by som sa spitat. Či mi neviete nejako pomôcť ďakujem

elenajezova
28. jan 2022

@vladka276 mne, ja som otehotnela hneď ďalší mesiac po laparoskopii. A to mi povedali, že to bude zázrak, keď otehotnieť...že je to tam samá zákruta...😀😮😀...a teraz mal ten môj zázrak dcérka Stanka 15 rokov.

cherry_cherry
28. jan 2022

Ja som tiez otehotnela na druhy mesiac po laparoskopii, avsak tehotenstvo sa neudrzalo. Az potom mi zistili problem s krvou a o pol roka som opat otehotnela, pichala si injekcie na riedenie krvi a uz vsetko dobre dopadlo 🙂

cherry_cherry
28. jan 2022

@andrejka256 ake vysetrenia ti robil lekar? Myslim si, ze aj partner by mal ist na vysetrenie. To, ze ma dve deti z predch. vztahu neznamena, ze jeho kvalita spermii je stale rovnaka, moze mat zhorseny spermiogram. To ide aj vekom, to ze niekto mohol mat deti 5-6 rokov dozadu neznamena, ze ich moze mat aj teraz. Ked tak sa zastavte na klinike reprodukcnej mediciny, tam vas budu riesit oboch ako par.

15jana15
4. feb 2022

Mne zatiaľ nepomohlo - laparoskopia bola robená v októbri - zatiaľ nič :/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre