Tehotenstvo po očkovaní

zuzkaemmka17
12. sep 2021

Ahojte. Baby, neviete mi povedať ako dlho je dobré počkať s tehotenstvom po zaočkovaní druhou dávkou Pfizerom? Resp. ako dlho ste čakali vy, kým sťa sa do toho pustili? Ďakujem

taskataska
12. sep 2021

kolko by si cakala po ockovani na tetanus? zltacku? tbc? alebo obycajnu chripku?

river_song
12. sep 2021

Otehotnela som niekedy tesne po prvej dávke, zistila som to po druhej dávke 😂🤷

bu1bu
12. sep 2021

@zuzkaemmka17 2,5 mesiaca po druhej dávke, neplánovane... A ževraj očkovanie spôsobuje neplodnosť 🤣😂🤪 .

river_song
12. sep 2021

@bu1bu hej, totálne..😂 ja dodnes nechápem ako som mohla otehotnieť. Chvilu som ten pozitívny test brala akoze to je urcite z očkovania, neexistuje ze by som bola tehotná.. 😂

sapetka
12. sep 2021

Ja nebudem cakat😁

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabsisi
12. sep 2021

@bu1bu No osobne poznám niekoľko ockovanych co otehotneli tak asi tak

miskanathan
12. sep 2021

@zuzkaemmka17 ja som otehotnela niekedy po 1.davke zistila so. To az po 2.davke. ale nedopadlo to 7tt..

angelinja
12. sep 2021

nemam odpoved na tuto otazku ale mimo tvojej otazky co tu zacali pisat dotazy tak doteraz nechpaem ako zena moze byt prekvapena z tehotenstva, pardon to mate iq10?vy neviete oc robite a ako robite?vratte sa do skoly na biologiu, btw odpved na tvoju otazku nie je absolutne preskumana, este sa len rodia deti zien ktore sa dali ockovat takze ...vyssie spominana poznamka k tvojej otazke bola od pisatelky: ze kolko by si cakala po tetanuse.?..no aja po tetanuse asi tri mesiace, kolko mas cakat po vakcine ktora dosteraz nebola pichana?to asi nevie naozaj nikto odpovedat, vsetko su to len dohady ze nic sa nemoze stat..

angelinja
12. sep 2021

@miskanathan sa necudujeme

miskanathan
12. sep 2021

@angelinja mne gyn vravel ze nie je dovod odkladat tehu..a vobec to nemusrla sposobit vakcina.. vies prave ze to nemaju preskumane ako vravis, ale ani vyvratene.

river_song
12. sep 2021

@angelinja ja nechápem ako niekto nemôže pochopiť iróniu 🤦

diana152
13. sep 2021

@zuzkaemmka17 ja som otehotnela mesiac po druhej davke Pfizeru🙂 a bolo to dokonca na prvy pokus😁

azurova99
17. sep 2021

@zuzkaemmka17 nečakali, v čase druhej dávky som otehotnela

spirala1983
17. sep 2021

@zuzkaemmka17 Ja som sa dala vo februári ockocwt astrou ,hned som potratila...druhu davku odmietam.uz som tehotna opäť 17 tt všetko ok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre