• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotenstvo v máji a vystúpená žila na nohe. Poraďte!

20. mája 2009 
Prosim vas, este som toho vela o tehotenstve neprecitala a chcela by som poradit. Ak by som mala tehu bez komplikacii, kedy mam otehotnit, aby sa mi babo narodilo niekedy v prve dva majove tyzdne? Menzes mavam celkom pravidelny, obcas mi meska 2 az 3 dni. A este mam jednu otazku, mam velmi vystupenu zilu na stehne, nebude to problem pocas tehu?
19. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj na stránke www.tehotentvo/academi máš všetko napísané ak zadáš dátum pôrodu ono ti to vypočíta, tebe to podľa dátumu vychádza asi na august
19. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len si treba uvedomit, ze priroda je silnejsia ako planovanie :wink:
19. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonik, drzim palce, aby ti to vyslo podla tvojich planov, ale suhlasim s lul - priroda je priroda a my ju jednoducho nie vzdy dokazeme obist. niekedy ju jednoducho musime respektovat. :slight_smile:
ohladom tej zily - opytaj sa svojho obvodneho lekara, a takisto treba posudit ci ste mali v rodine nejake problemy s ochorenim zil
20. máj 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanda nehnevaj sa ale s takymito odbornymi otazkami ohladom tvojho zdravia by si sa mala obratit na doktora, treba to vidiet, vysetrit, ako ti asi baby na fore mozu poradit...
20. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bastika - asi myslis slonik5 :wink:
20. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slonik 5- no ked sa ti podari otehotniet, tak sa pytaj k cievnemu, avsak sikovny gynekolog ta tam posle sam :wink: cievny ta vysetri, da ti bud kompresivne pancuchy, alebo nejake tbl- treba to vsak sledovat :wink:
zelam vela uspechu pri tehotneni a donoseni zdraveho babatka :wink:
20. máj 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne aanda prepac :slight_smile:
20. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne, lekar vie najlepsie, len ci nema niektora z vas skusenost s vystupenou zilou :wink:

a k tehotenstvu samotnemu, urcite, priroda sa aj tak zariadi ako ma, tak ale priblizne si to mozem vypocitat, ci nie?

a dakujem za rady
20. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonik a preco prave v maji?no to by bolo velke stastie keby to slo presne podla planu.nam sa podarilo presne o 3 mesiace od 1.pokusu, niekto skusa rok, viac, tazko sa to planuje, a babo moze ist na svet predcasne atd...drzim palce
20. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dovod sem nechcem velmi davat

vsak urcite, viem, ze sa na prvy krat nemusi podarit, ja len, ze ak by to prebiehalo ukazkovo a neboli by ziadne komplikacie, bolo by to fajn
inac sa potesime babatku zdravemu, to je hlavne a aby vsetko bolo ako ma byt :wink:
a dakujem, este sa ozvem :wink:
20. máj 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozeram, ze vy cakate uz coskoro
tak vsetko dobre a hlavne zdrave dievcatko prajem :slight_smile:
20. máj 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok