Tehuľky 2020

terezka288
26. apr 2020
jaruska_12
26. apr 2020

@terezka288 bodaj by sa nám to podarilo ♥️

lennyka17
28. apr 2020

Ahojte 🙂 snáď nás tu bude postupne pribúdať 🙂 ja momentálne 5tt ❤️

jaruska_12
28. apr 2020

@lennyka17 gratulujem ♥️nám sa po kyrete nedarí snažíme sa od januára 😪😪

lennyka17
28. apr 2020

@jaruska_12 aj my sme od januára sa snažili. V decembri som mala laparoskopiu, 4 stupeň endometrioza, jeden vaječník uz preč na druhom sa odstraňovala veľká cysta.. Už som bola zmierenia ze pôjdeme na kliniku, dali nám polroka ma prirodzene snaženie a vyšlo na 3x 🙂 vtedy keď som odišla na chalupu a vypla a riešila seba nie babo 🙂

jaruska_12
28. apr 2020

@lennyka17 juj tak to je zázrak vytúžene bábätko gratulujem snáď nám to vynde tiež takto keď nebudeme čakať a upínať sa na to ♥️ ak keď nemyslieť nato je ťažké

barborah4
28. jún 2020

Ahojte, dnes je tretí deň čo mi mešká menzes, test ukázal dve čiarky, nechcem sa veľmi tešiť aby sa nič nepokazilo ale spravilo nám to radosť, bude to naše druhé dieťatko 🙂 ❤️

somlenka
30. aug 2020

Ahojte, mam otázočku.. Registrovali ste pri uhnuezdovani krvácanie?... Momentálne mám ešte 7 dni do MS a začala som krvácať, neviem ci môže ísť o uhniezdenie alebo tak skorú MS.. Užívam ale duphaston ešte len siedmy deň, čo mi veľmi nedáva logiku aby sa MS spustila... BT už 3ti mesiac nemeriam... Pri prvom neúspešnom tehu som mala ruzovkasty vytok, ale tentokrát je to ako u rozbiehajuc3j sa MS.. ĎAKUJEM ZA VAŠE ODPOVEDE 🙂

15111975
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barborah4
16. feb 2021

@15111975 mozno zle odfotené ale ja tam druhú čiarku vôbec nevidím

15111975
16. feb 2021

@barborah4 Mate pravdu zle mi odfotilo

viktoriafrckova
19. mar 2021

@15111975 na 9t by tam bola silná čiarka

somlenka
21. mar 2021

@jaruska_12 ahoj nám sa nedarí od kyretu v októbri 2019, tedy sme otehotneli na prvú supu, od vtedy jedno biochemické aj ak každý mesiac rovnako neúspešne 👎 ale verím, že čoskoro to príde 🙏❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre