Test je pozitívny, ale trochu zbledol
Robila som si test, v sobotu ráno, boli tam 2 čiarky, jedna taka slabšia.. No dnes ráno bola síce tiež 2 čiarky, ale trochu bola ta jedna opäť slabšia.. Už sme sa trošku tešili ale teraz som taká sklamaná.. Nemám s tým veľmi skúsenosti tak ani neviem co si mam myslieť, pôjdem aj k Dr. ale do vtedy by ma zaujímalo ci sa ti aj vám stalo a ci je to bežné. Vďaka
@noemikatka odfot na bielom podklade, zrovna tam je ciara z letaka, zle to vidno (skresluje)
@noemikatka nieco sa tam crta ale mne mamatesty ukazovali velmi slabe ciarky narozdiel od napriklad testov z lekarne dr. max. Testuj kludne aj kazdy den, najlepsie obden, ale z vlastnej skusenosti viem ze sa to neda vydrzat, a uvidis ci silnie
@zdencaaaa no toto som práveže urobila zostúpom 4dni ani neviem porovnať ci je silnejšia oproti tomu ktory som robila pred 4 dňami
@zdencaaaa tak rozdiel je určite vtom ze na dnešnom teste ukázal kúsok ružovej akl je vidno na foto
Ja by som robila pepino test.. Ten nikdy nesklamal, ukázal aj veľmi včasné tehotenstvo a pritom je aj lacný... Citlivosť 10, obyčajný čo majú aj v tescu
Ja som mala tiež tak..bohu zial biochemicke tehotenstvo..po 6 tyzdni som mala spontanny potrat a som dostala ms co kus dlhsie trvalo😓
@ildiko36 v 6tt to mi je ľúto 😣 a to si potratila doma aj si bola v nemocnici ci u gynekológa aj na kyretazi?
@katharynkaa ja som mala takýto dva dni pred očakávanou MS a je to pepino úplne obyčajný test ☺️
@stanusenka ja som ten mama test mala 5 dní pred očakávanou MS ,dnes robím ďalší,takže verím že čiarka bude silnejšia.Drzim palce,a v tichosti gratulujem 🤞
@katharynkaa držím palce aj ja tebe(hádam nevadí, že tykam🙈), moja druhá čiarka tohoto testu sa už teraz mrvi v bruchu, zajtra začínam 18tt 🤗a ďakujem ☺️





je to normalne.. silniet bude s pribudajucimi dnami.. dolezite je, ze su 2.. gratulujem 😊🍀