Tetánia a otehotnenie

21. feb 2021

Ahojte baby, určite sa tu najde niektora ktora mala tetanicky syndrom a otehotnela. Otazka znie. Otehotneli ste hned na prvy sup alebo to trvalo? Pytam sa lebo tetaniu mam aj ja. Kamoska ju ma tiez a uz sa dva roky snazia a ze vraj kvoli tetanii je to tazke.
Ďakujem za rady

zazrakysadeju
21. feb 2021

nemusíte mat tetanický syndrom k tomu aby vám dlho trvalo otehotnieť, niektoré ženy veľmi tlačia aby mali dieťa a potom sa im nedarí roky. Ja mám tetániu už dhé roky, ale už to mám lepšie🙂

autor
21. feb 2021

@zazrakysadeju ako ju zvládate? Máte deti?

tea_1234
21. feb 2021

Pri jednom hneď pri druhom tak polroka čiže v pohode

zazrakysadeju
21. feb 2021

nemám ešte deti, ale aj určite to príde čoskoro a ja sa už vôbec nebojím 🙂 zvládam to veľmi dobre, užívam prírodné lieky 🙂

babullka1
22. feb 2021

Ahoj ja mám tetaniu diagnostikovanu od septembra 2020 ale určite som ju už mala roky predtým a hneď november 2020 na prvý raz som ostala tehotná...nemyslím si že to má niaky vplyv na otehotnenie...aj v tehotenstve sa cítim pomerne fajn mala som len jeden večer kde ma pichalo pri srdci a búšilo mi ,ale to som sa sama troška vystresovala...ja ale nemám také tie stavy že strach a podobne...len mi tŕpne tvár a búši srdce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre