Treba sa snažiť aj dnes?

vierka987
29. dec 2012

Ahojte modre konickarky..,chcem sa poradit ,nakolko na nete sa vsade pise inak..,ovul.test mi na 19.den ukazal pekne viditelnu ciarku,ale bez hlienu,na 20.den,cize vcera bola ciarka opat krasne volnym okom a zdialky viditelna ,a cez den som mala kopec hlienu,taky redsi bol..,aj sme sa posnazili vecer..,dnes na 21.den cyklu ,ciarka est esilnejsia,snad viac uz ani nemoze byt...,moja otazka je,ci sa treba pre istotu snazit aj dnes,alebo snacilo vcera,kazdy vravi inak..,..pripajam moj gaf bt..
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/vierka987/gr... dakujem krasne za nazory a rady... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka1004
29. dec 2012

@vierka987 - foto testíkov nemáš?možno by bolo lepšie vidieť...ale ak je čiarka rovnako silná alebo silnejšia než kontrolná tak LH sa zvýšilo...a ovu nastane do 48hodín štandardne cca do tých 24 hodín...od toho ako nastane ovulácia je vajíčko plodné tých 12 hodín...čiže ak si mala silnú čiarku dnes tak podla mna ovu budeš mať tak do 24 hodín...čiže určite dnes a zajtra doobeda by som niečo poriešila čo sa snaženia týka 😉

vierka987
autor
29. dec 2012

@mirka1004 dakujem...,foto pridam,ale neskor... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a aja som dufala,ze stacil vcerajsok ..,, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aduskatt
29. dec 2012

snazenim nic nepokazis🙂 btw, neriesila by som snahu iba pocas ciarok na teste, aby to nesklzlo vo vztahu tam, kam nechces, teda lôen na technicku vyrobu. velmi drzim palce

mirka1004
29. dec 2012

@vierka987 - no pri malej ked sa nam zadarila tak to bolo tak že deň pred tým som mala dve čiarky a snažili sme sa až na druhý deň večer a to už čiarka bola slabšia o dosť... 🙂 Tak držím palce!

vierka987
autor
29. dec 2012

@mirka1004 dakujem,si zlata..,ak to vyjde budeme veeeelmi stastny,ak to bude krasen,zdrave dievcatko ,ako vase,,tak budem najstastnejsia na celom svete,... 😀 😀 😀

stanislava2
29. dec 2012

Kašli na testovanie.Zbytočne stresuješ manžela aj seba.My sme chceli chlapčeka tak som testovala aby sme sa trafili do plodného dna a u mna to bolo tak že digitálny test mi ukazal ted den D ked bolo už neskoro.po pár mesiacoch sme sa na testy vykašlali a hned sa nám podarilo.

soldi
29. dec 2012

@vierka987 ovulacia nastava 12-48 hodin po POSLEDNOM pozitivnom ovulacnom teste. cize ak dnes bola taka silna, tak ovulacia moze byt dnes, zajtra, alebo pozajtra. takze vydrzat so snazenim este aspon tri dni 🙂

dedenini
29. dec 2012

@vierka987 je to dost aj o psychike.. my sme tak mali..moc sme chceli..stale som robila testy.. presne vtedy a vtedy sme mali sex..a nic.. som si myslela ze hned pri prvej ovu budem tehotna.. no nic.. nakoniec som sa ted na to vyprdla a zrazu som bola tehu... prajem nech sa vam podari 🙂

jaruska8
29. dec 2012

Snažiť sa a druhý cyklus sa už netestovať ( ak by sa náhodou nezadarilo), nechať tomu voľný priebeh. Vlastná skúsenosť. 😉 Držím palce!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre