Utrogestan v tehotenstve?

ketrin332
18. jan 2019

Ahojte baby má niekto skúsenosti z utrogestan v tehotenstve neuškodí baboj ? Ako ste ho brali ústne abo orálne

1veroncek1
18. jan 2019

Určite neškodí bábu, keĎže je to prevencia proti potratu. Ústne a orálne je to isté 🙂 Užíva sa buď orálne alebo vaginálne. Ak užívaš ústne, má to horší vplyv na pečeň, preto je lepšie užívať ho vaginálne, je zabezpečené aj to že sa lepšie vstrebe na mieste kde má ísť.

nikpa
18. jan 2019

@ketrin332 ahoj, brala som vaginalne dve ráno, dve večer od štvrtého mesiaca až do pôrodu. Všetko ok, syn má rok a nevyzerá ze by mu uškodil 🙂

ketrin332
autor
19. jan 2019

@nikpa a nebolo to zle keď si brala vaginalne

nikpa
19. jan 2019

@ketrin332 nebolo mi nič, žiadne nežiaduce účinky ani nevoľnosť. Jedine čo bolo nepríjemné, že obsah guľôčky počas dňa vytekal, treba nosiť intimku

234smejko432
24. jan 2019

ja ho teraz momentalne pouzivam a budem este asik do porodu.. je to moje druhe babo...

mandaranka123
1. jan 2020

Ahojte dievcata, mam na predaj 2 balenia Utrogestanu 100mg, 30 kapsul. Expiracia 03/2020. Cena 4,40 eur / balenie. . A tiez mam cele balenie Duphaston, 20 ks, exp 12/2021, cena 1 eur. Ak mate zaujem napiste spravu. Predchadzajuca zaujemkyna prestala reagovat na spravy a bola by som rada, ak by niekomu este pomohol :(. Pekny den. M

milaja
27. feb 2020

Ahojte ak by niekto mal utrogestan navyše kúpim ho od vas. Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre