Užívali ste tieto tabletky magnézium?

lotitka
6. nov 2021

Dobrý deň chcem sa spýtať či ste brali tieto magnézium tabletky. Muž mi ich kúpim ale mám strach ich užiť. Ďakujem vám za každú odpoveď.

janai1
6. nov 2021

Prečo?

lotitka
autor
6. nov 2021

@janai1 snažíme sa o bábätko a mám strach že keby som otehotnela žeby sa niečo stalo s plodom. Není tam písané že to je nevhodné len tam je že sa mám poradiť a lekárkou keď budem tehotná.

janai1
6. nov 2021

@lotitka veď magnezko bežne užívajú aj tehotne... A navyše ja beriem dokonca 500mg takže toto je ešte úplne light verzia

nikola992
6. nov 2021

@lotitka neboj sa ničoho. Ja mám predpísané nagnezium lekárom a som tehotná. Keď ho budeš mať nadbytok, telo ho vylúči 😉 takže smelo do toho.

deti95060810
6. nov 2021

megnézium je na ukľudnenie... bežne sa predpisuje aj tehu maminkám.

mamina0078
6. nov 2021

V pohode mozes... To musia pisat na liekoch alebo vyzivovych doplnkoch pokial neboli testovane na tehotnych 😊 ciste magnezium ti nema ako ovplyvnit plodnost a neskor plod.

luxus10
6. nov 2021

@lotitka to si musis dat 4-5 tbl, aby si pocitia nieco, ze si nieco uzila....🙂 v tehotensvte mozes aj 20- nasobne davky toho co tu mas uvedene....v 1 kps

miskamicha
6. nov 2021

@lotitka nic sa nestane klud.. embryjko je aj tak 3 tyzdne uplne autonomne vyzivovane zltkovym vakom. A je to.mala davka magnezka. V tehot.sa odporuca magnerot, sama ho tc uzivam som v 33tt. 🙂 nech sa vam zadarí

panelacikova
6. nov 2021

@lotitka no ja neviem.... ja som brala magnézium 500mg prakticky celé tehotenstvo 2x denne. teda celé.... asi od 4.mesiaca. a moje bábätko má takmer 12 a papuľuje v posteli 😀

jaja20
7. nov 2021

Ja som brala magnézium v tehotenstve,lebo som mávala krče v lýtkach a dcéra je úplne v poriadku.

lotitka
autor
7. nov 2021

Strašne moc vám ďakujem dievčatá ❤️ ste úžasné každá jedna 😊 prajem vám krásny nedeľu 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre