Užívanie clostilu. Podarilo sa vám otehotnieť?

kamilkka
10. dec 2010

Chcem sa spýtať vás, čo ste brali clostilbegyt, že v akej davke a ktoré dni cyklu ste ho brali?
A kedy sa vám podarilo otehotnieť?
A ak nepodarilo, koľko cyklov ste maximalne užívali clostil?
Ďakujem 🙂

kamillka100
10. dec 2010

to by ma tiez velmi zaujimalo, dobra otazka, tak baby radte 🙂 ja som brala od 5 dna 2x1 tabletku a na 10 den som bola na ultrazvuk, tak dufam ze sa podarila, beriem ho prvy krat 🙂

monideni
10. dec 2010

ja som brala od . 7 dňa - 3 dni 2x1 tabletu a potom som bola na folikulometrii 11, 12, 15,16,17 deň a na 17. deň mi pichol Pregnyl a teraz čakám ako to dopadlo, dúfam, že dobre a tiež ho berem prvý krát

tereza123123
10. dec 2010

ja som brala prvý cyklus od3 do 8 dna 1 tabletu bez folikulometrie a teraz som v 7 tt držííím palce

martina2001
10. dec 2010

ja som brala od 5teho dňa 2x1tab. počas 5dní a brala som to jeden cyklus, viac som nepotrebovala, som tehu

sony44
10. dec 2010

ja som brala od 3. dna cyklu do 7. dna cyklu 1x1 tbl, na 10-ty deň som bola na folilkulometrii, zajtra picháme pregnyl a v pondelok - 14-ty den cyklu ideme na 2. iui....a veríme v úspech 🙂

andrejta
10. dec 2010

ja som ho brala 3 cykly, dvakrat aj s IUI - neuspesne a tento posledny krat som sa po vysledkoch folikulometrie a krvi, rozhodla, ze na IUI nepojdem, pregnyl som si dala pichnut a skusame "svojpomocne" 😀 , tak uvidime, ci dostanem MS, lebo na kontrolu uz chodit nemusim 😖 , kedze som IUI odmietla - viac sa nestaraju.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre