V júli s radosťou do toho

majuska77
1. júl 2014

Ahojte,je tu niekto komu to nevyslo ani v maji ani v juni alebo sa snazi uz rok alebo prvy krat?Tak sup sem.Ide leto,dovolenky,slniecko a pozitivna nalada,tak teraz nam to uz musi vyjst 😉.

28maja28
1. júl 2014

@radka752 tak zo zaciatku sme aj my dali tomu volny priebeh, ale tak cas leti a ja uz pomaly na tridsiatku taham a nikde nic, takze cim dalej tym viac som skormutena z negativnych vysledkov, drzim teda palce aj Vam nech to cim skor vide 🙂

radka752
2. júl 2014

@28maja28 Verím, že negatívne výsledky môžu zle vplývať na psychiku ženy - každý mesiac to isté sklamanie. Ale treba veriť, že to raz konečne vyjde. 🙂

suldenka
2. júl 2014

Ahojte aj ja sa k vam pridavam tiez verim ze to v juli vynde tak nam drzim palceky vsetkym🙂 🙂 🙂

28maja28
2. júl 2014

@radka752 kazdy odporuca byt trpezlivy a nestresovat...no obcas to proste nejde...a uz teraz sa bojim ako vydrzim este dva tyzdne, kym cakam na kramy....ach jaj...dufam ze to ubehne raz dva. Tiez sa snazite o prve babo? ci?

radka752
2. júl 2014

@28maja28 No to je pravda. Ťažko sa nestresuje, ak to nejde. Aj my sa snažme o prvé. 🙂 Ja mám 25, ale mám problémy so zrakom, a preto by som chcela mať detičky do 30-tky. Tak už len dúfať, že sa to podarí. Najhoršie je asi to čakanie. 🙂

snowww1
2. júl 2014

Ahojte, pridávam sa aj ja, síce s veľkým strachom- nášmu prvému vytúženému drobčekovi prestalo biť srdiečko v 11tt, ale musíme veriť že všetko bude ok

28maja28
2. júl 2014

@radka752 my sme to tiez chceli stihnut do 30 rokov ale tak neviem ci sa to este podari :/ ved to ze cakat treba...

patricia128
2. júl 2014

@28maja28 My by sme tiež chceli aspoň 1 do 30-dky stihnúť
@snowww1 neboj sa ,treba dúfať, že teraz to dobre dopadne.

28maja28
2. júl 2014

@patricia128 a kolko casu este mate? 🙂 bo u nas je cas teda akurat tak do konco roka, ak to chceme stihnut 😀 a ak nie tak bude po 30. ...dnesnej dobe asi nebudeme prve ani posledne co rodili v takom veku...takze skusat mysliet pozitivne... 🙂

zuzankaa88
2. júl 2014

@emili31 no ved toto, ja som tiež myslela, že to bude hned 🙂, ale tak snad to dlho trvať už nebude a najdeme si krasne // ;)

86alenka
2. júl 2014

@snowww1 Držím palce, nech to vyjde...a po // to dotiahneš do úspešného konca 🙂

snowww1
3. júl 2014

@patricia128 @86alenka Dakujem baby za podporu 🙂
Inak mňa čaká 30ka budúci rok, takže by sme to chceli stihnúť, no uvidíme čo nám osud nadelí...

dolce_principessa
3. júl 2014

Jaaj baby dala by som vam z mojej plodnosti ak by to bolo moznee..U nas staci ked muz prejde okolo mna a som tehotna.... 😕 tak som sa teraz tesila na to "vyrabanie" reku ze sak nech to pride aj po polroku pre mna za mna a bum bac zasa na supu 🙄 Chceli sme si v klude dozariadovat byt atd....teraz bude treba musiet odlozit peniazky aj na kocik ,vecicky.......Niektore ako tak citam maju vsetko uz prichystane....len to babo im chyba......My zas naopak... 😀 Drzim palce kazdej jednej nech sa podariii este tento rok 🙂

86alenka
3. júl 2014

@snowww1 🙂 ja tiež chcem do 30-tky stihnúť, keďže už mám 28, treba sa poponáhľať...

snowww1
3. júl 2014

@86alenka koľko sa už snažíte?

patricia128
3. júl 2014

@28maja28 Ja budem mať 26.. 🙂 Teraz aj tak je veľmi veľa prvorodičiek až po 30-dke, tak ak sa nepodarí baby nebudeme prvé a ani posledné čo budeme mať miminko neskôr, hlavne aby bolo zdravé, nič iné k šťastiu netreba.

86alenka
3. júl 2014

@snowww1 len od marca....aj som myslela, že to vyšlo na prvý krát, všetko tomu nasvedčovalo, aj menzes meškal skoro 2 týždne, no bohužial nakoniec došiel....a vy dlho???

snowww1
3. júl 2014

@86alenka My sme sa začali snažiť od januára, vo februári som otehotnela ale naša láska nám odišla do nebíčka v apríli, o pár dní to budú 3 mesiace-nakázali nám toľko počkať a teraz sme začali od júla, snažím sa veriť že to vyjde čo najskôr...

86alenka
3. júl 2014

@snowww1 tak snáď sa vám to aj tentoraz tak rýchlo podarí...o mesiac tu pridáš pozitívny test 🙂 a v apríli , či máji sa budete tešiť z bábätka 🙂

snowww1
3. júl 2014

@86alenka vieš, je to strašne ťažké, dúfam že máš pravdu a stane sa tak ako si napísala 😉
Berieš kyselinu listovú alebo nejaké vitaminy?

86alenka
3. júl 2014

@snowww1 treba len dúfať...áno beriem už druhý mesiac kyselinu listovú, rozmýšľala som aj nad femibionom, ale doktor mi povedal, že stačí tá kyselina listová...a ty???

snowww1
3. júl 2014

@86alenka Ja som brala od januára len čistú kyselinu listovú, potom ihned ako som mala pozitívny tehu test som si utekala kúpiť Femibion, brala som ho, obsahuje všetky dôležité vitamíny v tehu okrem kys.listovej, no a teraz som začala pred mesiacom znovu len čistú listovku, Femibion začnem až ked otehoteniem, pokiaľ máš normálnu stravu pred tehu sa nezatažuj ešte vitamínami tabletkovými, stačí až ked sa bábo vyvíja 🙂

86alenka
3. júl 2014

@snowww1 veď áno, netreba to hneď preháňať s tabletkami....niekedy ženy ani tú kyselinu listovú nebrali, ani žiadne vyšetrenia neboli a deti sa rodili pomerne často...

snowww1
3. júl 2014

@86alenka ved toto ma štve, že som robila všetko aby bolo bábo zdravé, jedla som zdravo a aj tak som o neho prišla, takže o čom to je 😒

nyky23
3. júl 2014

@majuska77 ja mám pre zmenu na ovu testoch stále dve čiarky.. ale ani jeden pozitívny.. Beriem inofolic A pijem Alchemilku tak uvidíme 🙂

veronika010
4. júl 2014

baby pridávam sa do julovych snaziliek 🙂 este len zaciname tak drzime si vsetky palce 🙂

dohna
4. júl 2014

no pekne začína to naše snažilkovanie, očakávaná MS 2.7 a zatiaľ nič a to sme sa ešte ani snažiť nezačali ... 😒

angels882
4. júl 2014

tak ako babule ? ja mam plodny vytok uz 6 den je to mozne ? 😉

zelka13
5. júl 2014

ahojte babuľky, tak sa pridám aj ja dúfam, že už teraz posledný mesiac, lebo to si takto hovorím už presne 3 roky aj 4 mesiace, takže toto bude tan šťastný mesiac, a aby sme to poistili na 100% tak v stredu ideme do Heliosu, takže dúfam, že to vyjde 🙂 😉

radka752
6. júl 2014

Ahojte. No dnes som 19 DC a necítim nejaké výraznejšie zmeny, len mi bolo troška zle a točila sa mi hlava. Kiež by nám to vyšlo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre