V máji 2015 budeme tehu. Ideme na to

nicolettka2126
7. máj 2015

Ahojte kočky. Kedze tu este nie je snazilkovska tema konkrétne na MAJ tohto roku tak som ju teda zalozila.Budeme sa podporovat, drzat si palceky navzajom, pomahat a radiť si a spolocnymi silami to snad lahsie zvladneme k vysnivanej bunlinke v brusku 🙂
My sa s drahym snazime od marca tohto roku cize teraz to bude treti cyklus tak ako sa vravi do tretice vsetko dobreee 🙂 A este je aj máj lasky cas 🙂
Ja som dnes konkrétne 1.DC, cize snazenie bude asi az o cca 10dni, uvidime co ukazu ovu testiky.Objednavala som si ich tento mesiac aby som zistila kedy je ten den D kedze ani podla hlienu ani podla bolestí to neviem spozorovat 🙂
Tak sup sup pridajte sa ku mne, tesim sa na kazdu z vas 🙂

badimeria
20. aug 2019

@kakatulik si božská že sa nevzdávas a myslíš pozitívne to je ta najlepšia cesta byť v pohode a mat úspech! A to co si napísala si úplne vystihla že ona je za odmenu ❤️Ako ste prežili leto boli ste niekde na dovolenke? My sme boli v Štúrove bolo drahšie ale pre deti úplne top užili sme si to.

kakatulik
20. aug 2019

@badimeria no vies ja by som to ku tomu celemu este chcela vypustit z hlavy a to sa mi zatial neda.....mam dni,kedy som v pohode a pridu dni,kedy si aj porevem....

No leto nebolo bohvie co. Mali sme ist niekam k moru koncom juna,ale mna chytili take bolesti chrbta,ze som nemohla ani minutu lezat na chrbte,ci bruchu....robili sme si take mensie vylety. Zaciatkom septembra mame este tyzden,tak snad niekam vybehneme nohy omocit. A ty co s tvojim chrbátikom?

badimeria
21. aug 2019

@kakatulik ich to ma hnevá že ťa bolí je dnes už lepšie? Ja stým dáko žijem bojujem mam rehabilitácie za sebou a teraz od septembra budem ma vás na seba idem schudnúť možno aj to pomôže a celkovo sa mi snažia nahovoriť že mám bolesti zo žlčníka z chrbta mam kamene ktoré mi zistili v tehu keď som mala ten zachvat
Ale podľa mňa tie kamene mam už dlho len sa o ich nevedelo... A zas moja Dr povedala ze pokiaľ nemám problém záchvaty bolesti žlčníka že by som nemala zatiaľ sním robiť nič.

rula
1. nov 2019

Ahojte Bábiky, prajem Vam prijemne dni volna. Myslim na Vas stale, verim, ze ste vsetci zdravi a zvladate narocnost tejto doby. Posielam pusinky vsetkym vasim detom a poslite fotečky ako ste vyrastli.
U nas je vsetko rovnako, v podstate sa mame dobre.

evi789
1. nov 2019

@rula ahoj Rulka, ahoj babeny 😘 aj na vás stále myslím. My sa mame tiež rovnako ale dobre ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre