V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

maryah
25. okt 2009

dakujm moja a to iste prajem aj ja tebe 😉 .
no nejake historky vymyslat viem, ale nie rymovacky... mame v rodine dost deti (surodenci maju) tak oni maju miliony otazok na ktore si musis vzdy najst odpoved a vzdy dostanes aj tak otazku a plecooo 😀

insolka
autor
25. okt 2009

....ano to poznááááááááám 😀 😀 napr.ako sa riadi električka? 😀

lucia.kl
25. okt 2009

no Insolka nestraš s trojčatami, v jednej izbe 3x4m a ešte s dogou, tak to si neviem predstaviť.
ja poznám lepšie otázky - prečo to auto stojí na chodínku, a prečo je tam blato , a prečo to auto cez tu mlaku prešlo, a prečo sa tam ta mlaka vyrobila a prečo pršalo ?? a tak dalej 😀 😀

insolka
autor
25. okt 2009

....nooooooo tak konika už mate 😀 😀

maryah
25. okt 2009

no presne lucia 😀 , a este preco je vecer tma a cez den svetlo? 😀

lucia.kl
25. okt 2009

áno, bude ťahať v zime sánky 😎 😎 😎 😎

maryah
25. okt 2009

no tak baby, mame sa teda na co tesit

lucia.kl
25. okt 2009

no a ta moja najoblubenejšia - prečo sa zebra volá zebra a nie kôň

insolka
autor
25. okt 2009

....no ale budem sa rada tešiť 😉 😉

lucia.kl
25. okt 2009

myslím, že v našom prípade sa potešíme všetkému, len nech sú deti zdravé

insolka
autor
25. okt 2009

.no prax už máš luci aspon nebudes musiet vela rozmyslať 😀 😀

insolka
autor
25. okt 2009

.jasne a nech už suuuuuuuuuuuuuuuu 😉

lucia.kl
25. okt 2009

no sa rozlúčim nateraz, ideme to naše zvieratko trošku vybehať, nech je od nej pokoj

insolka
autor
25. okt 2009

........tak zatial pa luci .....
Ozaj čo ta nasa hymna niako sme zamrzli 😒

lucia.kl
25. okt 2009

neboj, určite budeme pokračovať, mňa keĎ to chytí tak bude aj na dve strany 🙂) a urobme to na nejaku znamu hudbu pesničky, to vam davam zatial za ulohu, či to dame na kym vieš snivať od superstar... 😉

insolka
autor
25. okt 2009

...nooooo to by sa nam hodilo 😉

happy018
25. okt 2009

ahoj babenky. mam jednu otazocku, tak snad mi budete vediet povedat. takze, dostala som menstruaciu asi o tyzden skor no a bola velmi slaba len take spinenie, asi 5 dni po pretpokladanej ovulke no a je nejaka moznost ze bude babinko, snazime sa s manzelikom od februara no a nic, zacala som brat kisel;inu listovu asi mesiac pred teda je moznost ze to urobilo to, alebo ze sam mala mensiu dietku asi 10 dni. co vy nato?

insolka
autor
25. okt 2009

....To je ťažko povedať mylsim že by si nič nepokazila keby si si spravila BT.A budeš si istá....

maryah
25. okt 2009

trosku som sa vzdialila...
ahoj happy, s kyselinou listovou to nema asi nic spolocne lebo ta nema vobec vplyv na tehotenstvo, ona vlastne iba napomaha tomu aby sa plod vyvijal v poriadku, je to vlastne taky doplnok stravy... ono to spinenie mohla byt aj posunuta ovulacia alebo to mohlo byt implantacne (dufam, ze som to dobre napisala) spinenie co znamena, ze sa oplodnene vajko usaduje... mohlo to byt vselico... ja by som to riesila tak, ze by som pockala na dalsiu ms alebo by som zavolala k mojmu gynekologovi aaaaaaaaaaalebo by som si neskor urobila tehotensky test...

insolka
autor
25. okt 2009

.už si sa priblížila 😀 😀 😀 😀

maryah
25. okt 2009

to ano 😀 😀 😀 . dnes mam taku straaasne lenivu nedelu, nic sa mi nechce, len sedim pri pc a cumim... vonku je nadherne, na prechadzku...

maryah
25. okt 2009

jaaaj, aka pekna svadobna fotka insolka. ako dlho si vydata?

happy018
25. okt 2009

dakujem bay za odpoved no pockam asi na dalsiu a uvidime co to psravi budem uz len dufat ze to bude babinko 🙂

insolka
autor
25. okt 2009

dakujem 14.10 sme mali 9 vyročie

ja som tiež dnes strasna ked aTi poviem že až teraz pečiem kuroatko na obved s mužičkom som volala a ten sa smial 😀 😀 že či budem mat obed aj večeru v jednom

insolka
autor
25. okt 2009

mary ty tam máš kráááásne detičky 😉

maryah
25. okt 2009

happy, to ja robim kazdy mesiac, ale veeeelmi ti drzim palce 😉
neboj insolka, na tvojom mieste by som asi nebola ina alebo ja by som asi vobec nevarila 😀 😀 😀 .
my budeme mat 8. vyrocie sobasa v aprili 😵 😵 😵

maryah
25. okt 2009

jooooooooooj, su to moje zlatiiicka... to dievcatko je moje krstniatko, teraz ma 3 roky a Misko je synovcek a bude mat 5 mesiacov... vsetci su zlatucki, take slniecka... potom mam starsich synovcov, ti maju 13 a 14 rokov, neterku ta ma 4 rocky a este jedno krstniatko a ten bude mat 3 rocky... mame deti ako smeti a robia mi veeelku radost 😀

insolka
autor
25. okt 2009

........no som dlho nevarila tak že dnes si upečiem kuriatko a budem ho mat na pár dni 😉

insolka
autor
25. okt 2009

.nooo ja mám už takych velkych .neterka ma 14 a synovci jeden ma už ročneho chlapčeka a druhy cakaju v máji mimi ešte aj ty ma predbehli ☹

maryah
25. okt 2009

no to cloveka trosku zosmutni... je to taky zvlastny pocit ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre