Vitamíny na podporu otehotnenia - skúsenosti

15. dec 2020

Ahojte. Prosím Vás napíšete mi nejaké doplnky, vitamíny a skúsenosti ktoré Vám pomohli? Skúsila by som si dnes niečo kúpiť a inofolic už nechcem brat mám pocit že mi nerobí dobre s gynekológ mi ponuka vkuse dokola len to. Dnes mám dnes mám 15 DPO a test negatívny a cyklus s clostillbegytom. Doktor potvrdil prasknutie folikulu a zatiaľ nič...
Dalujem za všetky rady.

renatka100
15. dec 2020

Skusit zeleninove stavy, urcite si kupit dobry odstavovac, ziadne umele vitaminy nenahradia prirodne, pozri knihu od normana walkera zeleninove stavy je aj v pdf na internete

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gab_riella
15. dec 2020
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

neviem či niečo take existuje. Podla mna ak sa nedari nejaku dobu, tak skuste navštivit lekara a nechajte sa vyšetrit

autor
15. dec 2020

@gab_riella
@bambulienka25 vyšetrenia mame za sebou obaja

autor
15. dec 2020

Partner bol na spermiograme a ja mám vyšetrenia aj z endokrinologie

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. dec 2020

@bambulienka25 komplet spg, štítna, magnetická rezonancia keď sa riešil HP. Priechodnosť mame riešiť keď sa do januára nepodarí ani s clostilom

bona1393
18. dec 2020

Ahoj ja som pred otehotnením asi dva mesiace užívala spirulinu vo väčšom množstve, asi 24 tabletiek denne, začala som jesť kyselinu listovú, pila čaj z kotvičníku a zadarilo sa 🙂 bohužial som v 11. týždni o naše vytúžené bábätko prišla kvôli hematómu :(

jaja1411
20. dec 2020

Dobrý deň, skúste mastičky od darhma maste, má stránku na fb, napíšte jej čo vás trápi a ona poradí vhodné mastičky, sú vyborné, z rodiny sme tri čo sme po nich otehotneli 😊☺ ja po dvoch mesiacoch aplikovania ☺

lulula12
21. dec 2020

@bona1393 Juj to mi je luto. Ale kyselina listova je dolezita pocas celeho tehotenstva to je pravda. Pri Michalke som uzivala Femibion, ten obsahuje vela vitaminov, ktore su v tehotenstve aj pri snazeni prospesne, dobre.
Len potrebujeme tie vitaminy kazdy den, to musime mat na pamati.

luciahofe
22. dec 2020

Dobrý večer nemá niekto partnerský balíček čo už nevyužije ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre