Vitamíny pre muža - čo pomohlo pri snažení sa o bábo?

lenka9617
17. jan 2019

Ahojte. Snažíme sa otehotnieť a chcela by som, aby aj manžel bral nejaké vitamíny alebo niečo čo by pomohlo. Viete mi odporučiť z vlastných skúsenosti? Ďakujem 🙂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciklululucka
17. jan 2019

Čo počúvam v mojom okolí a aj my sme to brali 2x a úspešne tak kombinácia muž, žena... inofolic, folandrol.... sú trošku drahšie asi okolo 30€ spolu... je to nápoj a berie sa to raz denne.. najlepšiu cenu mávali v Dr.Max na nete ako partnerský balíček... Sú to čisto vitamíny.... žena: kyselina listová + inozitol muž: kyselina listová, inozitol, selén, zinok, E https://www.drmax.sk/inofolic-folandrol-partner... A pri mužoch to treba brať aspoň
3 mesiace, pretože spermie sa zrodia každých 72dní (mám to od lekárky), dozrievajú priebežne.

lsimo
17. jan 2019

môj drahý taktiež bral bluefertil a pomohlo 🙂 😉

sisa0818
17. jan 2019

Od forever Aloe vera

makda
17. jan 2019

Určite selén

anicka234
31. jan 2019

Moja skusenost...viac ako rok sme sa snazili o babatko,manzel mal morfologiu 0,5 percenta, ja alergiu na spermie...hned nas odporucili na umele oplodnenie
Nik neriesil,preco je morfologia taka zle...vobec sa tym nezaoberali,proste UO a nic viac😞
Tak som si na nete nasla ze za tym mozu byt zapaly,manzela som poslala k urologovi,kde mu zistili chlamydie,mne nasledne nasli ureaplazmu,po prelieceni som o 2 mesiace prirodzene otehotnela a teraz som v 19 tyzdni
Ja som uzivala vceliu matersku kasicku a manzel C,zinkosel,pycnogenol,koenzym

lenka9617
autor
31. jan 2019

Tesne po tom ako som napísala tento príspevok som zistila že som tehotná 🙂 no nastali komplikácie a začala som krvácať ... bola som u doktorky a nevidela gestacny vak tak mi vzala aj krv či tam bude HCG a to je vraj v poriadku. Takze čakám do utorka na kontrolu či som tehotná alebo som o malé prišla.

luciklululucka
1. feb 2019

@lenka9617 držím palce...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre