Vitamíny pred plánovaným tehotenstvom

lucia851
24. aug 2019

Ahojte ake vitaminy ste zacali uzivat pred planovanym tehotenstvom a potom aj v tehotenstve?

mariet24
24. aug 2019

@lucia851 snazili sme sa cca 8 mesiacov, potom som si kupila na zaciatok femibion 1 a do dvoch mesiacov to bolo 🙂 lekarnicka mi odporucila toto, ze ak nepomoze potom aj muzovi nejake vitaminy ale tie si uz nepamatam nazov....

tenerifka
24. aug 2019

len kyselinu listovu pred tehotenstvom a prve tri mesiace,ine netreba

lula313
24. aug 2019

Len kyselinu listovú som užívala mesiac pred tehu a obe tehotenstva boli na prvý sup(či skôr such)😀

lucia851
autor
24. aug 2019

Idem v pondelok ku gynekologovi uvidim co mi poradi

sapetka
24. aug 2019

Ziadne😁

sapetka
24. aug 2019

A pocas 1trimestra kys listovu tabletky

mimuska125
24. aug 2019

@lucia851 ahoj ja beriem kys. Listovú a nejako nepomáha uz 4 mesiac snaženia a nič idem skúsiť niečo ine.. Dufam ze čoskoro sa podarí

martyzpp
24. aug 2019

@mimuska125 lenže kyselina listová nepomáha k otehotneniu. Je dôležitá pre bábätko a aby bolo v tele matky dostatočné množstvo už pri počatí, odporúča sa brať aspoň 3 mesiace pred počatím.

lenull103
24. aug 2019

@lucia851 aj mňa táto téma zaujima,potom napíš,čo Ti poradil 😉

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
24. aug 2019

@lucia851 Žiadne. Staci vyvážená strava ak si zdravá žena a nemáš problém otehotnieť. Umele doplnky aj tak telo nevie efektívne spracovat a väčšinu vylúči z tela von ako odpad.

angi07
24. aug 2019

@lucia851 po 2 rokoch snazenia som prestala jest maso ... zacala som uzivat od Jamieson multivitaminy pre zeny tam je aj dost.kys.listovej +zinok. moj muz tiez bral zinok a po 4 mesiacoch sa podarilo 🙏😊

tenerifka
24. aug 2019

Kyselinu listovu odporucaju kvoli prevencii razstepu chrbtice, nema to nic spolocne so schopnostou otehotniet.Ja som ju zacala brat, lebo som vedela, ze chcem otehotniet, a otehotnela som na prvy sup hned, ako sme chceli....ale nie kvoli kys.listovej

malinajahoda
24. aug 2019

Len kyselinu listovú od lekára na predpis.

evkamotka
25. aug 2019

Kys listova (femibion) nesluzi na podporu pocatia, berie sa aby babatko nemalo razstep

mimuska125
25. aug 2019

@martyzpp aha jaj no lebo každý radi kys. Listovú. Tak som nevedela. Ďakujem za info

mimuska125
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iveta143
25. aug 2019

kys.listovu a magnerot

ludmilik13
28. aug 2019

ked sme sa my snazili tak som si kupila Femibion a ten som brala 🙂 pri snazeni neni podstatna len kyselina listova, ale aj ine vitaminy a na to by sme nemali zabudat 🙂 u nas uzivanie vitaminov malo zmysel 🙂 denne mi to pripomina nasa princezna, ze to snazenie stalo za to 🙂 aj ked som si niekolko noci preplakala, ked som si myslela, ze uz budem tehu a nebola som, ale podarilo sa - oplatilo sa zotrvat 🙂

lucia851
autor
28. aug 2019

Ja,som si kupila Ladeevita

teuflerin
7. okt 2019

Ahojte kocky....znovu otvaram tuto temu....snazime sa uz styri mesiace a stale nic..prvu dcerku sme mali na prvy sup....teraz som zacala brat kyselinu listovu a asi dva tyzdne pijem alchemilku caj...myslite ze zatial staci?
ako ste na tom vy kocky?
@lucia851

evuska135
7. okt 2019

Ja pred tehu nic, teraz v tehu som zacala femibion 1 aj pri malom som v prvom uzivala, myslim ze treba byt v klude hlavne

teuflerin
7. okt 2019

@evuska135 a na kolky pokus sa druhe podarilo ak smiem?

evuska135
7. okt 2019

@teuflerin nam sa prve podarilo az na 3ti pokus a druhe na 2 pokus, a myslim ze pomohol najplodnejsi den 🙂 teraz som mala aj appku v telefone 🙂

teuflerin
7. okt 2019

@evuska135 appku v telefone mam stale..standardne chodime tak kazdy druhy den....a nic :( uz sa nam parkrat podarilo chytit aj podla appky najplodnejsi den a stale nic.....prve bolo na prvy sup...druhe stvrty mesiac a nic....

mimuska125
7. okt 2019

@teuflerin taktiež prve raz dva sice 10rokov dozadu a iny partner a teraz pol roka a nič. Beriem miovarian a kys listovú. Priatel berie folandrol