Vodnatý hlien 4 dni pred ms?

micka1111991
17. mar 2019

Baby biely vodnaty hlien alebo vytok 4dni pred ms? Som snazilka a uzival prvy mesiac parlodel. Mam chvíľkové bolesti podbruska obcas pichave.

lucka12399
17. mar 2019

@micka1111991 ja som to tak mala a nakoniec bol test pozitivny.. ale zas popravde niekedy som mala takyto vytok aj pred ms .. len vtedy ked som otehotnela bol silnejsi .

micka1111991
autor
17. mar 2019

@lucka12399 tak ja mne sa objavil dneska.. ale ja som mavala vzdy husty biely vytok ako krém..

topasitta
17. mar 2019

@micka1111991 podla mna vdaka parlodelu mas ovulku teraz, tak si prirataj dlzku tvojej lutealnej fazy a vtedy je termin ocakavanej ms. Daj vediet ci a kedy prisla , nemyslim si, ze to bude o 4 dni.

micka1111991
autor
17. mar 2019

@topasitta prosim ta a lutealnu fazu ako vypocitam?

topasitta
17. mar 2019

@micka1111991 to len sledujes cykly. Ked vies presne , kedy mas ovulaciu, tak od dalsieho dna ratas dni po ovulacii do menstruacie. A to je lutealna faza. Mala by byt vzdy rovnako dlha. Ta faza do ovulacie moze mat na rozdiel od nej roznu dlzku. Parlodel uzivas asi pre zvyseny prolaktin, a ten 'blokuje' ovulaciu. Tak z toho usudzujem.
Priroda je vsak nevyspytatelna, a urcite su zeny, ktore ovuluju aj bez vodnateho hlienu, a aj take ze lekar povie, ze v tomto cykle ovulka neprebehla, a zrovna vtedy otehotnie, cize prebehnut musela. Uz sa v tom sama nevyznam niekedy ☺

micka1111991
autor
17. mar 2019

@topasitta tak ked ratam od ovulky do ms mi vychadza 13 dni.. ale to je riadna veda 😯

micka1111991
autor
17. mar 2019

Parledol uzivam od 9dc a dneska som 25dc .. v mobile uz roky pouzivam ms.kal.kde mam zaznamenané cykly.. ovulku mam tak okolo 13-15dc a tento cyklus som mala v tom case bolesti podbruska a taktiez nie vytok ale skor som po cwly cas citila vlhko ako keby sa mi spustila mrcha. Avsak teraz na par dni to vlhko vymyzlo a od vcera o5. Ja fakt nechápem celemu procesu. Ale vzdy pred menzesom mala husty vytok.. ale berem liek snad to bude aj tym 🙃

topasitta
17. mar 2019

@micka1111991 a mozno uz ms ani nepride 😉

micka1111991
autor
18. mar 2019

@topasitta no vieš co? Pochybujem lebo dneska rano som si skusila nahmatat krcok a bol dost vysoko a totalne rozteceny.. bolesti mi výstreluju pomaly do brucha,prsia bolia tiež. Ale pre istotu vcera sme sa este tulali,co ak by to mohla byt oneskorena ovulka ako si spominala. Tak uz by bolo na case keby sa postastilo po tolkych neúspešných cykloch

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre