Vysadenie antikoncepcie a nasledná dočasná sterilita

slavkaerik
17. jan 2015

Ahojte baby , pokiaľ ste vysadili hak a mate nepravidelne cykly a nasledne anovulačne cykli mam pre Vás liek ktorý mne pomohol a preto by som sa rada s Vami o tom podelila 🙂 brala som antikoncepciu 10r... nasledne sme sa s manželom rozhodli vytvoriť si rodinku,,, no nemyslela som že to bude až také tažke 😔 . Po vysadení HAK som mala prvé 3 cykly katastrofálne menzes som nedostala 2 mesiace a potom som si začala merať bazálnu teplotu ,,,zistila som, že nemám vobec ovuláciu a takto to išlo 6 mesiacov,,, už som sa začala báť, že som neplodná,,,, dokonca ma už u gynekológa brali že mam sterilitu 😖 skúsila som aj inofolic predtým no stále anovuláky takto prešlo 9m a gynekológ ma už posielal do centra. no ja som nechcela žiadne lieky hormony ani centrum! Začala som piť čaj na neplodnosť objednaný z bylinkárne plus alchimilkový čaj 3krát denne,,, k tomu beriem ešte Nosifol ,,, beriem to už 2mesiac v kuse a mám krásne 2 cykly už s ovuláciou,,,, tento cyklus sa nám podarilo byť s manželom spolu takže dúfam, že sa niečo aj podarilo 😀 ja som si dala 3mesačnú kúru ako doporučili aj v bylinkárni a potom mesiac pauza,, takže baby bylinky sú niekedy fakt zázračné 😉

simik25
17. jan 2015

Kocky mozem sa opytat ? Ak budem brat Klimonorm mozem otehotniet ? Nemam ziadne skusenosti s antikoncepciou ani so ziadnymi inymi tabletkami ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre