Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vysadenie Maitalonu a začiatok snažilkovania

jarus_galbi
14. sep 2012

Ahojte 🙂
som tu nová, no predsa len sa pokúsím spýtať sa, možno sa nájde niekto, kto mi pomôže🙂 S manželom sme sa nedávno rozhodli, že predsa len sa začneme snažiť na bábätku. Teším sa ako malá, lebo staviame dom svojpomocne a tehotenstvo v súvislosti s tým je dosť náročné. Obaja máme 27, tak som rada, že manželík by už chcel byť tato 🙂 Beriem však Maitalon - samozrejme doberiem a neviem, či to mám nechať na náhodu alebo si nechať apsoň jeden mesiac off na prečistenie. Čítala som tu nejaké diskusie ohľadom toho, no zaujímalo by ma, či niekto otehotnel hneď po Maitalone a či bolo všetko v poriadku. Beriem ho cca rok a to len kvôli tomu, že som mala neznesiteľné bolesti pri menzese, inak som mala cyklus skoro na deň pravidelný (iba keď bol stres, tak sa omeškal). Kyselinu listovú som začala brať pred pár dňami a krvácanie z vysadenia budem mať víkend 20.-23.. A potom ideme do Tatier a každý asi vie, že na dovolenke sa ťažko ovláda 😎 Prosím, prosím, má tu niekto podobnú skúsenosť? Resp. či bolo všetko v poriadku. Ja som taký strachoprd 😝

ika84
14. sep 2012

ja som brala maitalon a lekara som sa pytala ci treba pauzu a povedal ze nie, netreba....tak sme zaccali hned aj tak som neotehotnela prvy mesiac....ani dalsie..

jarus_galbi
autor
15. sep 2012

@ika84 dakujem velmi pekne🙂 a gratulujem, pozeram, ze sa podarilo🙂 a kolko si brala maitalon?

ika84
15. sep 2012

spolu asi 5 rokov, uz neviem presne ja som to brala tak ze mailtalon, ine, ine, maitalon

prdelinka12
15. sep 2012

ja som brala maitalon necely rok a odkedy ho neberiem je mi 100x lepsie...a nesnazilkujeme sa ale mam pocit ze sa nam ,,zadarilo,,

jarus_galbi
autor
16. sep 2012

@prdelinka12 no tak to je potom super 🙂 tiež si viem predstaviť, že mi bez neho bude určite lepšie. a zadarilo sa hneď po vysadení?

prdelinka12
16. sep 2012

@jarus_galbi no cakam na mrchu,uz tu mala byt tri dni...pockam este par dni urobim test a uvidime 😀
teda dobrala som ju pred dvomi mesiacmi

prdelinka12
17. sep 2012

@jarus_galbi mrcha prisla dnes

jarus_galbi
autor
18. sep 2012

@prdelinka12 taaaaak ale to ešte nič neznamená 😉

prdelinka12
18. sep 2012

@jarus_galbi my sa nesnazilkujeme 🙂

jarus_galbi
autor
18. sep 2012

@prdelinka12 takže si aj rada, že mrcha prišla? 🙂 ja som akurát včera dobrala poslednú tabletku, aj som to chcela skončiť hneď, ale nechcela som si to zbytočne rozhádzať. Teraz čakám na mrchu a potom to asi nechám na vyšších silách 😎 nikde sa neviem dočítať, či je Maitalon nízkohormonálny, ale matne si pamätám, že aj mne doktor hovoril, že nemusím čakať. A toľko článkov som už o tom prečítala, že sa hnevám sama na seba, lebo čo v jednom článku poteší, druhý to vyvráti 😀

prdelinka12
18. sep 2012

@jarus_galbi som veru som aj moj bub je rad 🙂 je to nizkohormonalna,prave preto som ju brala...ale teraz mi je 100x lepsie,necitim krce,nemam chute...som sice ovyrazkovana,ale da sa to prezit...

jarus_galbi
autor
18. sep 2012

@prdelinka12 no ja som hlavne zvedava na chuť na sex.. lebo ako som ho brala, nejako poklesla 😠 tiež sa mi zdalo, že je nizkohormonálna, ale nevedela som isto 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli