Výtok - čo to môže znamenať?

natali408
13. dec 2018

Baby prosím o radu. Je podľa vás normálne, ráno som mala biely, krémový výtok, vo väčšom množstve. Po sprche, počas celého dňa nič. Bez svrbenia a zápachu. Bežne taký nemávam. Ďakujem

izabellik
13. dec 2018

a meska ti menstruacia??

natali408
autor
13. dec 2018

@izabellik no ja som presne 46 dní po kyretáži. Mala som spontánny potrat v 14 tt. Menzes od vtedy nebol. 😐

izabellik
13. dec 2018

@natali408 prepac, to som nevedela :-/ ☹

natali408
autor
13. dec 2018

@izabellik nič to je v pohode

pininka
13. dec 2018

@natali408 a nemôžeš byť opäť tehotná? Alebo ste to neskúšali. Lebo ovulácia už mohla byť, menzes už neprisiel a výtok chráni krcok

natali408
autor
13. dec 2018

@pininka skúšali samozrejme v utorok som si robila test a bol negat. Neviem co si mám o tom myslieť.Ráno bol vytok a bolo ho dosť. A cely deň nič. Akurát som stále hladná, vkuse by som volaco žula. 😀 A skúšala som už všeličo na vyvolanie menzesu -červené víno, tonic a horúcu vaňu a nič.😯 neviem teraz čo mám robiť, čo mi telo naznačuje.

pininka
14. dec 2018

@natali408 skús ešte počkať a radšej nepi, hehe. Alebo zavolaj doktorovi, mohla si dostať aj nejakú infekciu, aj keď to nezapacha ani nesvrbi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre