Užívali ste niekto Wobenzym po potratoch?

sestinka3
12. sep 2019

Ahojte máte niekto skúsenost s enzymovou terapiou liekom Wobenzym po opakovaných potratoch? Odporučili mi ho na liečbu imunologickej neplodnosti vďaka za každé info

janinah
12. sep 2019

Ak má mať aký taký účinok,tak ho treba brať vo vysokých dávkach a u veľa ľudí to žalúdok nezvláda. účinok wobenzymu podla skúseností z môjho zdravotníckeho okolia vôbec nie je taký zázračný ako sa popisuje.Teda ak skúsiš,tak určite spočiatku nekupuj veľa tabletiek.

niki98
12. sep 2019

Za mna wobenzym a celkovo enzýmová terapia super 🙂 našla som aj super článok: https://www.fertility.sk/sk_SK/special/search/s...

sestinka3
autor
13. sep 2019

@niki98 áno presne podobný som čítala a pomohlo ti k bábätku?

floren
13. sep 2019

nepomohol

77kacena
13. sep 2019

wobenzin pomohol po operacii k rýchlejišiemu zotaveniu.
držím palce my sme sa snažili 4 roky dvakrat sme prišli o babetko ale nakoniec sa nam podarilo dcerka už ma 1,5roka ale lutujem že som skvor nevedela o bylinných vložkách velmi si ich chvalia.

sestinka3
autor
14. sep 2019

@77kacena načo sú tie bylinné vložky?

77kacena
14. sep 2019

@sestinka3 pisem vam spravu

niki98
17. sep 2019

@sestinka3 po potrate som ho užívala (aj serapeptázu) a momentálne som v 24 tt a dúfam,že to dotiahneme dokonca 🙂

eeerickal1
18. sep 2019

@janinah jasné, že každé telo je iné, inak môže reagovať, ale ja napríklad mám s wobenzymom dobrú skúsenosť. Užívam ho už cez dva roky nejako a nemala som doposiaľ problém s ničím. Môj žalúdok je OK a zdravie tiež, čo je pre mňa veľmi dôležité 🙂

janinah
18. sep 2019

@eeerickal1 otázka je,či by ste sa bez wobenzymu necítila rovnako dobre....a dva roky brať nejakú chémiu,ak to nie je ozaj nutne...hmm...

eeerickal1
25. sep 2019

@janinah tak viem jak som sa cítila pred ním, pred tým ako som si ho nasadila a teda valná výhra to nebola. Takže som ozaj rada jak som na tom teraz 🙂 Že mi je dobre, že mám aj dosť energie a všetko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre