Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
27. nov 2008

prcku - no, dneska v 7 pochybuju, že budou mít někde otevřeno, abych ho koupila a zítra ho tahat v Praze po obchodech - to se mi zničí....

nechy - ahoooj, tak jak poslední dny doma? co manža?

foogy
27. nov 2008

nechy - ty se máš, taky bych chtěla koukat na pohádku... 😢 v pondělí nebo v úterý budu a basta fidly :o))))

nechynka
27. nov 2008

foogy,no ale ta pohodička mi skončí ...od pondělí do práce 😝 ☹

prcekkk
27. nov 2008

jé,to je hezká pohádka....teda vy máte leháro
určitě vyfoť a hoď mi to na mailika,zítra tu asi moc nebudu ☹

foogy,zničí?to určitě ne.jaký chceš kupovat?

prcekkk
27. nov 2008

nechy,cože?ty jdeš v pondělí do práce? 😨

foogy
27. nov 2008

nechy - to zvládneš, o Vánocích si zase odpočineš! 😉

prcku - já chci koupit jenom věnec samotnej jehličnanej a ostatní si na to zapíchat sama.

nechynka
27. nov 2008

prcku,jo...dr. už mi chce neschopenku ukončit...takže pohoda končí ☹ ☹ ☹

prcekkk
27. nov 2008

aha,já myslela,že kupuješ jen ten korpus a zdobíš sama i s jehličím

foogy
27. nov 2008

nechy - a během Vánoc budeš dovolenkovat nebo jak to máš? jestli jo, tak jdeš na 3 týdny, ne? a to je pohoda...

prcekkk
27. nov 2008

nechy,ale za chvíli budou vánoce,tak budeš zase doma...a manžel ten se bude doma ještě flákat,co? 😀

co dnes vaříte?

foogy
27. nov 2008

prcku - já jsem mentálka, zdobím jenom svíčkama a skořicí a hvězdičkama, víš? motat jehličí - to fakt ne. jsem na tohle nezručná, hihi

prcekkk
27. nov 2008

foogy z toho si nic nedělaj...já jsem na tohle taky antitalent,ale jehličí bys zvládla 😉

a do jaké barvičky budete teda dělat?vim,že už jsme to probíraly,ale jsem skleróza 😅

prcekkk
27. nov 2008

holčiny,tak do 11 tu s váma budu a pak se musim jít přemluvit něco dělat 😅

foogy
27. nov 2008

prcku - já si jdu vařit do hospody, hihi, palačinky s kuřecí směsí - ňami

prcku - né, já jsem fakt mentálka

a já mám sněhově bílé svíčky a k tomu zelené kuličky a skořici

prcekkk
27. nov 2008

jůů foogy,tak ho koukej vyfotit a poslat mi ho,jo?

do hospody?tak to se máš 😉

nechynka
27. nov 2008

prcku a co budeš zítra provádět? no my ho budeme vyrábět až zítra takže ti pošlu fotečky buď zítra večer nebo až v sobotu,ju? 😉

prcekkk
27. nov 2008

nechy asi zase zalezla k pohádce,co? ☹

foogy
27. nov 2008

prcku - tak já tu budu do 11 s tebou a pak půjdu pracovat a ve 12 na oběd

prcku - no, jdeme s holkama na oběd a miluna má doma králika na česneku s těstovinama z mrazáku, víš

nechynka
27. nov 2008

já budu dělat nakonec klasiku červenej 😉 a pak chci nějakej do oranžova na dveře 😉

teďka mi volali z práce...už se mě nemůžou dočkat 😝 😝 😝 ☹

prcekkk
27. nov 2008

nechy,co?no přeci úúúklid 😀 😀 😀 😀 ba ne,chci se dát do kuchyně,víš?vyklidit nádobí,a pořádně vyleštit dvířka...a taky prát 😉

foogy
27. nov 2008

já to taky vyfotím a dám do alba, ale nevím kdy, asi až v to pondělí, chci to dělat v klidu a v pohodě, né ve stresu, takže si to udělám v klidu v pondělí, jsem se právě rozhodla, dneska půjdu s holkama na kafe, na ty se těším!

nechynka
27. nov 2008

foogy,no chci být přes vánoce doma tzn.....že bych chodila do práce 3týdny....15dnů 😀

prcekkk
27. nov 2008

foogy,tak to máš dobře zařízený s tím mrazákem...taky bych tam ráda šáhla,ale máme tam jen syrové maso 😀

nechy fakt? 😒 tak to ti určitě zvedlo náladu,co?

nechynka
27. nov 2008

prcku no to já bych taky potřebovala...jenže já se nemůžu vůbec donutit 😠

foogy
27. nov 2008

nechy - tak vidíš, to ti uteče jako voda, než se rozkoukáš, budeš doma dovolenkovat, to je přeci super, ne???

nechy - práce fůůůj, což? hihi, jsi nepostradatelná!!!

já letos na dveře nebudu dělat, nemám na to fakt čas, jak se zařizuje to podnikání a do toho práce a brigáda - musela bych se naklonovat a hlavně bych byla ve stresu a to nesmím, takže je to jasný!!!!

prcekkk
27. nov 2008

nechy,to je u mě úplně stejný...ale začínám mít depky.ještě jsem ani nezačala prát hadříky pro prcka 😔 příjde mi,že je furt dost času,ale ono prdlačky ☹

prcekkk
27. nov 2008

foogy,tak tak...hlavně žádný stresy 😀

foogy
27. nov 2008

prcku - to já takhle dělám... dycky to ho navařím víc a dávám si to do plastových misek a pak to akorát večer vytáhnu a druhý den mám buď já nebo miluna oběd, což je super. A ona mě jídlem - vařeným zásobuje i mamka, takže mrazák je plnej, právě bych chtěla větší - takovej ten samostatnej, dát ho nahoru na půdu, ale miluna nechce. Jenže naši teď zabíjeli a že mi dají maso, ale já ho nemám kam dát, takže na prd....

nechynka
27. nov 2008

nejhorší je že ten čas letí jak splašenej,co? 😖

foogy
27. nov 2008

prcku - viď? pak by mě ještě klepla bylo by to ...

holky, já bych potřebovala, aby se čas zastavil, ale všechno ostatní jelo dál a já udělala všechny resty a tak, to by bylo úžo.... trošku fantas magory,chicht 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre