Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
27. feb 2009

megn a jak často kojíš?

megn
27. feb 2009

Anet to by bylo super, tak můžeme zdrbnout, popř se poradit. takhle pak nestíhám nic 😀

prcekkk
27. feb 2009

foogy,to víš,já jsem v tomhle antitalent,jsem ráda,že jsem pochopila ICQ ☹ šílený,co? 😅

megn
27. feb 2009

foogy ano pomůže, když může 🙂 přebalí, nahodí dudel.. ale když vidí kakance v plíně tak rozhodí rukama a hned vola mamoooooo 😀

prcekkk
27. feb 2009

OK,zkusim 😉

prcekkk
27. feb 2009

megn,jako u nás.on ho i slíkne,ale jak to začně smrdět,tak odchází 😀

foogy
27. feb 2009

prcku - já debilka a zvládla jsem to. Neboj počkej, neinstaloval mi to miluna? 😅 Hm, asi jo 😀
ale bylo by to fajn!!!

megn - tak aspoň že trošku pomáhá!!! a pořád chodí tak moc do práce nebo se snaží bejt s vámi víc doma?

megn
27. feb 2009

foogy teda ty si žena činu! to já se s tím naším akčním dítkem zmůžu tak akorát na procházku, no jsem zvědavá jaké to bude až budou prcci dva, jestli budou 😀

Anet kojím tak co tři hodiny, někdy dříve, hlavně navečer, nebo když chytne škytavku.. je to žrout

megn
27. feb 2009

foogy poslední měsíc chodil hodně do práce, vracel se kolem 6, někdy i později, někdy dříve.. tak víš jak, aby jsme se měli dobře. Teď chodí poslední dny o půl 4. ale je nějaký nakřaplý.

kdy bude svatba? 🙂

megn
27. feb 2009

Anet no ti chlapi cooo? citlíni a háe u toho TM ksichty ? 😀

megn
27. feb 2009

háže

foogy
27. feb 2009

megn - musím, musím dát dolů 8 - 10 kg 😅 😠

holky, to je s těma chlapama sranda, co? poserové, hihi

megn
27. feb 2009

foogy jj chápu, nápodobně 😀 😝 😀

megn
27. feb 2009

Anetko jaké lehátko si nakonec vybrala a objednala? Líbí se Kubíkovi ještě v sedačce? 🙂

danka24
autor
27. feb 2009

jooj a meganka ako ta mam najst na tom skype? megn? 😉 ak ti to nevadi 😉

foogy
27. feb 2009

megn - no jo, ty prachy, viď? to je bída!
Já se snažím chodit na brigádky a už jsem taky vyfluslá a miluna remcá, ale já jsem ještě na pracáku a beru prd prd nula.

a svatba nebude! von to megn vůbec nepochopil, že bych se jako chtěla vdávat. Na Valentýna ani nic nekoupil, tak jsem od toho upustila, teď chodím do práce, na brigošku, cvičit, takže fakt nevím, co dřív, jsem docela hotová, takže na to už ani nemyslím.
V létě jdu kámošce za svědka na svatbu, tak teď řešíme její svatbu a je to

danka24
autor
27. feb 2009

vasi chlapi nemaju chybu 😀 😀 😀

prcekkk
27. feb 2009

objednala jsem tohle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20872312&tab=1
dnes pro něj jedeme
jinak sedačka zabírá výborně,jen v ní přes den usne 😉

megn
27. feb 2009

danuško IP 😉 😲 🙂
foogy aháá, no teda chlap no.. je někdy třeba je nakopnout do zadnice 🙄 😅 ale ono to příjde, určitě až bude ten pravý čas 😉 a proč remcá miluna? Vždyť než rozjedete obchůdek, tak to bude chvíli trvat.. a klobouk dolů jsi na roztrhání, do práce, brigáda a ještě si najdeš čas i na sebe.. jsi dobrá!

megn
27. feb 2009

Anet tak to je ono, ten levnější model co jsem ti říkala. My máe ten dražší.. je to fajn když vaříš aták. Dneska jsem kutila v kuchyni a Honzík mě šmíroval, šmírák jeden 😀 😀

danuško a jak u tebe v práci?

megn
27. feb 2009

koukala jsem do alba luci.. hezky roste bříško že? Jak sedí na tom míči, hezké 🙂 😵

a nechynka nakupuje, to je supeeer! 😵

prcekkk
27. feb 2009

no doufám,že to pomůže a bude se mu v tom líbit.hlavně mě už bolí noha z toho houpání,tohle má alespoň baterky 😀

megn
27. feb 2009

prcku baterky jooo, ale ještě kupte nabíječku a nabíjecí baterky, chíííí

megn
27. feb 2009

Nám vydrží baterka v tom tak týden... v kolotoči i 14 dní, ale tam jsou 4!!! takže my máme nabíječku, a hafo baterek 😅

megn
27. feb 2009

jsem ráda, že jsem vás "viděla" a musím poutíkat směr kuchyň, než dorazí MM a tipuji, že prcek spustí tak kolem 3 hodiny jekot.. před půl hod to vypadalo, že se probere, ale ještě zabral... 🙂

megn
27. feb 2009

tak pááá holčiny moje 😲

danka24
autor
27. feb 2009

musim ist mam robotku a prisiel uz janik takze 😀 ale som rada ze som vas videla a hlavne teba meganka lebo teba som 100rokov nevidela dam vam vsetkym vediet ako a co som bola inac u noveho doktora v Starej Lubovni ako som spominala.. 😀 a v pondelok som mala 23,2mm folikul 😀 bodaj by som nemusela ist na tu laparku.. Janik sa omna boji ze nechce aby ma to bolelo.. chlapi 😀
mam vas rada krasavice moje zlate..
a obchod onicom no coment KRIZA 😀 😀 kedy jak ale zbytocne sa budem stazovat ved stym nic nevyriesim 😉

prcekkk
27. feb 2009

ahooojky megn,zkusim ten skype a dám vědět 😉 pa 😲

foogy
27. feb 2009

měla jsem tady zákaznici

prcekkk
27. feb 2009

jsem tu

foogy IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre