Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
3. mar 2009

nazdárek je tu někdo? 😵

prcekkk
3. mar 2009

tak jsem Kubíkovi objednala fotoalbum 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17109220 tohle modré

tak se mějte bájo,jdu vařit obídek

danka24
autor
3. mar 2009

ahooj aneettt

foogy
4. mar 2009

ahoj holky!!! 😉

prcekkk
8. mar 2009

nazdárek,je tu někdo? 😵

flyangel
8. mar 2009

ahoj baby ako sa máte?

prcekkk
8. mar 2009

ahojky fly 🙂 máme se fajn...

flyangel
8. mar 2009

noo tak to som rada...malý je fakt chutnučký...nepožičiaš mi ho na sekundu? 🙂 už aj ja by som chcela svoje vlastné mimi dufam ze sa skoro zadarí 😉

prcekkk
8. mar 2009

klidně půjčím,hlavně v noci 😉 určitě se brzy zadaří,snažíte se dlouho?

flyangel
8. mar 2009

tak som si myslela že na noc by si mi ho dala,aby ste sa vyspinkali 😉 noo tak v podstate my sme sa chceli začať snažiť až v lete,ale teraz sa už tomu nebránime a nechávame tomu volný priebeh...vy ste sa ako dlho snazili,alebo rychlo vám to šlo?

prcekkk
8. mar 2009

poslední MS jsem měla 4.4. a 6.5. jsem objevila // 😀 jsem za to moc ráda,že to šlo takhle rychle.přeju,aby vám to šlo taky tak rychle...a proč nemáš na MK albumek?

urbi
8. mar 2009

čau Prcku, tě tu vidím, tak co, jak se vám daří?
u nás celkem hukot... zavítej někdy do ledňáčků...

prcekkk
8. mar 2009

ahojky urbi,máme se celkem fajn 😉 a jak ty válčíš?

urbi
8. mar 2009

no my fakt válčíme a to doslova... malej má velké střevní potíže, tak je to na pytel... už 3 týden má průjmy, blije, už nás chtěli poslat do nemocnice... tak zatím čekáme na výsledky různých vyšetření, ale někdy je to očistec... chudínek n´áš malej... jdu zkouknout fotečky 😉

urbi
8. mar 2009

Prcku, Kubíček je krásnej!!!!!!!!!! a ty děláš krásný fotky, fakt šikulka...

prcekkk
8. mar 2009

chuděrka ☹ tak to mi máme opačný problémy,trápí nás větry

prcekkk
8. mar 2009

urbi díky,to ne já,ale super prográmek na fotky 😉 koukala jsem na Filípka je fakt krasavec 🙂

urbi
8. mar 2009

Prcku, no to malej má právě šílený koliky taky... to mu tam ten průjem zadržuje... no řeknu ti, fakt očistec...
ale koukala jsem, že kluci měli stejnou porodní váhu a furt se drží stejně 🙂))

prcekkk
8. mar 2009

fakt?tak to jsem si ani nevšimla...a kojíš ještě?já už ne.Kubík je na sunaru

prcekkk
8. mar 2009

...a taky koukám,že má Filípek stejný lehátko jako Kuba.Líbí se mu v něm? 😵

urbi
8. mar 2009

Prcku, jj kojím, zatím čekáme na výsledky, jestli mu nevyjde alergie na mléko, nebo tak.... a podle toho se rozhodne... já mám mlíka hodně, ale on mi po něm skoro nevydrží... v noci vstáváme hodně... a vy jste proč na UM?

lehátkio miluje, jinde mi doma neusne, jenom tam s vibracema 🙂. On spí jen v kočáře, ale v noci v postýlce, to jo... ale je to nespavec celkově....

urbi
8. mar 2009

jsem se mrkla na stránku zpět a ten 20. týden u Nechy vypadá tak krásně!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

prcekkk
8. mar 2009

mléko mu nestačilo,tak dr.řekla,ať začnu přikrmovat a tím se mi mléko ztratilo.Kuba vydrží v noci 2-3hod.,někdy usne hned a někdy ho musim fakt hodně přemlouvat.Jinak taky moc nespí,ve dne trochu a taky v lehátku a v noci občas s náma a občas v postýlce,ale je to psycho 😀
Myslim,že jsem na tom obě podobně

urbi
8. mar 2009

Prcku, to teda.... já už ze zoufalství koupila nutrilon, že ho večer zkusím přikrmit, že by třeba spal víc a on mi to vyplival...
no tak klucí se nám povedli co? čerti jedni - krásní jsou, ale to spinkání se jim nedaří...

prcekkk
9. mar 2009

nazdárek baby 😵

nechynka
9. mar 2009

nazdárek 🙂 😵

prcekkk
9. mar 2009

ahojky,tak jaký byl víkend?

nechynka
9. mar 2009

prcku,náročný 😝 promiň,že jsem ani neodpověděla na sms....povlečení nemám ještě nakonec objednaný páč chceme s manžou podívat se do obchodu na kočárky a prý tam mají i levné povlečení,tak bych si to asi koupila rovnou...no v pátek jsem měla dovču-malovala jsem obývák, v sobotu jsme byli v lese na dřevě a v neděli odpočínek....ale jaksi jsem se pořádně nezregenerovala....už toho bylo dost...tak jsem utahaná jak hrom.... 🙄

a co u vás?

prcekkk
9. mar 2009

v lese?koukej odpočívat 🙂

u nás pohoda,pátek a sobota byla oslava.MM měl narozky,tak byla pařba a Kubik pařil s náma oba dny 😀

nechynka
9. mar 2009

prcku,tak už je z něho malej pařmen,jo? a co jste měli dobrýho na papu? já pořád přemýšlím-za 14dní mám narozky a nevím co mám udělat dobrýho-nějaký moučník...masíčko bude uzené stehýnka a koleno....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre