Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
18. mar 2009

Pak se z toho otrkal a když jsem přijela z práce, tak se tomu smál a prej, že měl chuť mu říct: ale u nás se tomu říká frnda! 😀

lu82
18. mar 2009

😀

Jdu obědvat a pak bude Elča, tak se zatím mějte vy frndy 😀

foogy
18. mar 2009

lu, ty hade! 😀
papa

nechynka
18. mar 2009

lu 😀 😀 😀 brou chuť 😀 😀 😀 a propó co máte na oběd?

foogy
18. mar 2009

nechy - my jdeme s milunkou do restauračky, ale nevím, co bude... Chutě jsou velký 😀

nechynka
18. mar 2009

foogy se máš...my taky dneska jdeme s manžou na nákupy...tak se někde stavíme na papu..zatím jsem měla černej chlebík,pomazánkovy máslo a ředkvičky...mňam mňam....
a v pátek jdeme s partou na pizzu se těším...jak se nadlábnu 😀

foogy
18. mar 2009

nechy - a teď tady studuju jeden zafranej program - koupili jsme novej program na účto a já tomu vůbec nehovím....

jéé, na pizzu, tu bych si dala taky. Už mám taky obrovskej hlad!

nechynka
18. mar 2009

foogy,tak kupte jinej 😀 😀 😀 nééé určo se do toho dostaneš 😉

foogy
18. mar 2009

nechy - tý jo, začínám se tady silně rozčilovat, to je hajzlovina.

nechy a co jdete kupovat??

nechynka
18. mar 2009

foogy,garnyže do obýváku,pokoje a kuchyně a pak klasika žrádýlko (v sobotu máme oslavu) 😝 a možná konečně zatáhnu manžu mrknout se někam na kočárky...ať máme trochu jasno 😉

nechynka
18. mar 2009

foogy a vy se teďka snažíte nebo to necháváte osudu?

lu82
18. mar 2009

nechy: Já si udělala rychlooběd. Torteliny plněné sýrem s kečupem. Nechtělo se mně vařit. Včera jsem měla pangasia a pečené brambůrky.

foogy
18. mar 2009

nechy - ahá, já myslela, že oblečko na mimouše. Na kočárky manžu vezmi určitě, ať už je nějaká představa, ne?
Všude říkáme, že teď ne, ale nechráníme se 🤐

nechynka
18. mar 2009

foogy,však tak je to nejlepší...a miluna už by chtěl aby se to povedlo?

foogy
18. mar 2009

nechy - ten už by chtěl strááášně moc! A už dlouho!

lu82
18. mar 2009

foogy: Šak ono se zadaří....

Nechy: Poplivej ji trochu..... ať se od tebe nakazí .... 😵

nechynka
18. mar 2009

lu,dyž říkáš......

tak fooogy.....tfůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtfůjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt a to by nebylo aby nebylo 😀 😵 😵 😵

nechynka
18. mar 2009

foogy, já ti nevím ale myslím,že ty budeš mít to moje vysněny březňátko 😵 😵 😵

foogy
18. mar 2009

holky, vy jste milý!!!!! jste moje šušinky!!! 😵

lu82
19. mar 2009

Ahojky kuřátka, kde jste?

Mám obrovskou radost, jelikož už jsem rozhodlá, jak dáme ty náušničky. Necháme nastřelit, už to mám na úterý zamluvené na jednoho doktora. Potkala jsem jednu známou, jejíž malinké to pichala naše pí. doktorka a říkala, že otřes. V jednom oušku má dírky dokonce dvě, každou jinak vysoko a hlavně křivě a ten zážitek, tak jsem se rozhodla, že dám na ni. Vlastně víc lidí mi doporučovalo nastřelení, ale já neposlouchala. Chtěla jsem, aby měla malinká zrovna hezké náušničky, svoje, zlaté. Ale zase stejně ještě bude nosit čepičku, tak to ty 2 měsíce vydržíme. A stojí to jen 190 Kč i s náušnicema.

lu82
23. mar 2009

Holkýýý, no kde stéééé???? My jdem nakonec nastřelovat už dnes odpoledne, ať si to tatínek užije. Já na to nemám nervy a stejně bych tu naši čarapandu asi neudržela 😵

danka24
autor
23. mar 2009

lu ahooj tak drzim palce aby mala to vydrzala o ocinko tiez 😀

lu82
23. mar 2009

Dany, děkujeme. Snad to všichni přežijem. A co těhulky? Jak se daří nastávající mamince a miminku? 😅

nechynka
23. mar 2009

ahojte holky
luci,držím Elišce pěsti aby to moc nebolelo...a už se těším na fotečky...bude s naušničkama kóča 😵 😵 😵

dani,no jo...kdy se chystáš k dr.? ať na tebe můžeme myslet 😵 a jak jinak? je ti dobře? neblinkáš?

lu82
24. mar 2009

Nechy: Díky.

Holky, bylo to naprosto v pohodě. Vůbec jsme ji nemuseli držet. Sestřička si ji vzala na klín a za půl minutky měla náušničky. Plakal spíš že se lekla, ale jak jsme si ji vzali k sobě, tak za chvilinku přestala a v autě už hezky usnula. No myslím, že nesrovnatelné s pícháním a všem maminkám od holčiček vřele doporučuju. Jen teď musí mít 3 měsíce takové tečky a pak jí je můžeme vyměnit za její - zlaté.

danka24
autor
24. mar 2009

lu tak to je super rychlo ti to zbehne a bude este vacsia kocka.. 😉 ja si myslim ze viac si sa bala ty ako mala Eliska 😉
nechy k dokimu idem vo stvrtok mala by som byt 6+4tt dufam ze srdiecko uz bude bit 😉 a neblinkam citim sa dobre len som chora zacalo to s bolestou hrdla a teraz mam plny nos .. zatial dycham v pohode ale uvidime dalej..

evitkamalicka
24. mar 2009

dobry den sa praje 🙂

foogy
24. mar 2009

ahoj berušky!!!

lu - tak to je super, že byla Eliška takhle hodňoučká a proběhlo to takhle hladce!!! Paráda!!!

dani - tak ti ve čtvrtek mooooc držím pěstičky, aby to dobře dopadlom pak nám doufám, přijdeš říct, jo? Ale já věřím, že všechno bude ok!!!!!!!! tfuj tfuj tfuj!!!

nechy - těším se na nové fotky bříška, jo?

evitko - co Adámek?

foogy
24. mar 2009

jo a koukala jsem na luci, že už je 30.tt, to je nádhera!!!!
akorát by mě zajímalo, co je s kristl???

nechynka
25. mar 2009

ahojte babizny...pěkně to tady zanedbaváte ☹

dani,tak zítra od rána na tebe budu myslet...a pak nám napiš jak jsi dopadla 😵 ale jiné než výborné zprávy ani neočekáváme 😉 😵

foogy,já vůbec nestíhám...ale už budu muset konečně dát to albíčko do pořádku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre