Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
26. mar 2009

prcku ku kg sa radsej nebudem vyjadrovat, lebo to u mna ma opacny efekt a sice to ze som pribrala, takze uz sa tym nebudem tyrat a skusim len upravit zivotospravu a jest pravidelne v mensich davkach, ale ono v lete to bude ine ked budem chodit vonku s Adamkom na dlhsie, inac uz ho kludne mozes pod tu hrazdicku davat

vrani servus ty sa pochval

vrana
26. mar 2009

prcku jj, nebylo zbytí, budí se v noci a povídá si, je u toho hrozně hlučná a jen tak nepřestane a když to máš u hlavy, tak fakt nespíš. Tak je vedle, slyším ji dobře, ale když žvatlá, tak můžu v klidnu usnout a MM taky 😉

evitkamalicka
26. mar 2009

aj nas Adamko spinka vo svojej izbicke uz od 3 mesiacov

vrana
26. mar 2009

o váze mi nemluvte, poporodní kila jsou fuč, ale jinak nic, takže hrůza

evit, mám jídelníček od havlíčka, co dělá jste to co jíte, chceš ho poslat? je docela fajn

vrana
26. mar 2009

evit a máš monitor dechu?

prcekkk
26. mar 2009

fakt?tak to u nás nehrozí 😒

prcekkk
26. mar 2009

já chci taky poslat jídelníček 😅 prosím,prosím

vrana
26. mar 2009

prcku co u vás nehrozí?

prcekkk
26. mar 2009

spaní ve vlastním pokojíku 🙂

vrana
26. mar 2009

písněte mi pls do IP mail 😉

evitkamalicka
26. mar 2009

vrani ano prosim geokrpcek@gmail.com

vrani nemam monitor dychu, mam klasicke vysielacky, ale tie uz nepouzivam odkedy Adamko prespi celu noc

vrana
26. mar 2009

tak ono jestli vám spí v ložnici dobře a jakž takž se vyspíte, tak není třeba, taky bych ji jinak zatím nestěhovala 😉 ale zase asi čím dřív si tam zvykne tím líp, nevím co by na to říkala, až by víc vnímala kolem sebe, že je najednou někde sama 😕

prcekkk
26. mar 2009

teda holky já chci taky,aby už spal Kuba celou noc 😒

vrana
26. mar 2009

hmm, já ho mám právě z půjčovny na půl roku a zvažuju, jestli si ho nemám prodloužit na další půlrok, že bych jako byla v klidu, když je vedle, kvůli ubliknutí a tak ☹

prcekkk
26. mar 2009

v ložnici spí ale dobře ne,spíš MM se od nás občas stěhuje 😅

evitkamalicka
26. mar 2009

prcku to my spime casto kazdy zvlast, manzel v poslednej dobe dost chrape a neda sa pri nom spat tak sa casto stahuje do obyvacky

prcekkk
26. mar 2009

já myslim,že monitor je super věc,my ho měli v porodnici 🙂 zatím ho asi kupovat nebudeme,protože spí s náma ale do budoucna možná jo

prcekkk
26. mar 2009

evit 😀 tak to u nás to není kvůli chrápání,ale kvůli tomu,aby se vyspal,když chodí do práce

evitkamalicka
26. mar 2009

myslim ze monitor dychu sa moze pouzivat len do 9kg vahy ak sa nemylim, to by sme my uz moc nevyuzili kedze uz urcite mame 8kg, dnes ho musim odvazit, sama som zvedava

vrana
26. mar 2009

tak už vám to frčí...

prcekkk
26. mar 2009

evit a jakou máš váhu?přímo pro prcky?

vrana
26. mar 2009

evit fakt? to jsem neslyšela? my máme baby sense II a má dvě podložky 😕

prcekkk
26. mar 2009

jdu juknout 😉

vrana
26. mar 2009

prcku k tomu jídelníčku, prý to funguje, ale chce to vůli, mně se líbí, že tam nejsou blafy, ale normální jídla 😉

prcekkk
26. mar 2009

tak jsem to pročítala a je to teda mazec 🙂

evitkamalicka
26. mar 2009

prcku ano mam detsku vahu pozicanu na pol roka od znamej

prcekkk
26. mar 2009

aha 🙂 to já se vždycky těšim do poradny,až Kubu zváží...teď jdeme až 14.4. tak počítám,že bude mít k 6kg 😅

vrana
26. mar 2009

ale docela jedlý věci ne?

jsem teď byla vyrobit káje hračku z pet lahve 😀

vrana
26. mar 2009

prcku a nezkoušíš se s ním vážit na normální váze?

prcekkk
26. mar 2009

jj jedlý

z petky?a co vyrobila?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre