Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
27. mar 2009

prcku Levice nie su tak daleko od Šale kde s manzelikom byvame, je to cca 130km

prcekkk
27. mar 2009

tak to fakt není tak daleko 🙂

evitkamalicka
27. mar 2009

idem ja varit, potom musim napisat zoznam co mi treba na Velku Noc lebo pomaly musim nakupit a potom pojdeme s manzelikom na prechadzku a do Tesca na nakup...pekny den vam prajem 😉

prcekkk
27. mar 2009

Evi,měj se krásně a přeju krásný víkend 😵

nechynka
27. mar 2009

já halušky nikdy taky nejedla...tak nevím o co přicházím 😔

holky taky se loučím a přeju nádhernej víkend...utíkám na oběd...pak ještě nakouknu jestli tu někdo bude

a ať vás prcci a manžové nezlobí 😵

prcekkk
27. mar 2009

tak já taky pádim,jdeme s Kubíkem obědvat.mějte se krásně a všem přejeme krásný víkend 🙂

evitkamalicka
30. mar 2009

Ahojky,
tak aky bol vikend? ja som troska chora tak dnes je Adamko v svojej izbicke s kopou hraciek aby bol troska odo mna izolovany nech neochorie

danka24
autor
30. mar 2009

ahojte kocky moje tak sme uz naspat od dokiho tak mame 6/4mm a mame srdiecko a bije 134BPM co to je to neviem ale vsetko v poriadku a dalsia poradna o 3tt

evitkamalicka
30. mar 2009

danucka gratulujem este raz aj tu 😵

danka24
autor
30. mar 2009

evitka dakujem este raz tu 😵

foogy
30. mar 2009

daníííííííííííííííííí - náááááááááááááááááááádhera!!!! Jéé, to je krása! Mám z tebe velikááánskou radost!!! Paráda!!!

A těch 8.tt u jména - to je nádhera!

lu82
31. mar 2009

Ahoj holky,

Dani, gratuluju k srdíčku. Teď jsem si všimla, že máš termín porodu na moje narozeniny. Tak to je super. Škoda, že si ze Slovenska, protože v Čechách je tento den státní svátek 🙂

evitkamalicka
31. mar 2009

ahojky

lu aj u nas mame vtedy statny sviatok 😉

danka24
autor
31. mar 2009

ahojte krasky .. no dakujem este raz a inac my mame tiez statny sviatok 😀

lu82
31. mar 2009

aha, tak to se omlouvám. To jsem netušila, že byla sametová revoluce i na Slovensku, a vlastně my jsme byli Československo. Ostuda jedna. Fuj, stydím se 😀

danka24
autor
31. mar 2009

lu tak to by si sa mala fuuuuj 😀 😀 😀

foogy
31. mar 2009

holky, jak se máte? ahoj!!!

nechynka
1. apr 2009

ahojte kočky!

dani,strašně moc gratuluju....tak ať ten prďolku u tebe roste jako z vody a koncem listopadu ať je z vás šťastná rodinka 😵 😵 😵

já včera na kontrole moc dobře nedopadla....přibrala jsem dalších 5kg za tři týdny celkem už mám teda 8kg nahoře a dr. říkal,že to není možny tak rychle přibrat (za 6týdnů 8kg)...minimálně 3kg mám prý zadrženou vodu v sobě-mám otekly kotníky (už přes týden) a včera jsem měla nohy natekly celkově takže mi dal rady-vyřadit cukry ze stravy,jíst hodně zeleniny,obilovin,luštěnin....a pokud se to nezlepší tak mě postrašil hospitalizací v porodce jinak mě vyšetřoval ručně...takže prďolu jsem neviděla...ale jinak vše OK..tak aspoň tak

takže jsem si dala závazek....dneska jdu do lékárny pro nějaký krém na oteklé nohy a taky už musím začít kupovat věci do porodky...kdyby náhodou

evitkamalicka
1. apr 2009

Dobre ranko,
my dnes mame 6 mesiacikov 😵

evitkamalicka
1. apr 2009

nechy neboj to bude dobre

nechynka
1. apr 2009

jééé evit,tak posilám hubana Adámkovi k půlročninám 😵 a ať je dneska hodňoučký když má takovy výročí 😉

evit snad jo...nejvíc mě štve,že mi to začíná vadit,že jsem oteklá...připadám si jak buřt ☹

evitkamalicka
1. apr 2009

nechy vela zien ma s tymto problemy, radsej nech ta len sleduju a vsetko bude ok

lu82
1. apr 2009

🙂 nechy: A to počkej, až bude horko. To budou teprve balóny. Pomáhá dávat nohy nahoru a dělat špička pata, to nás učili ve cvíču pro těhulky

prcekkk
1. apr 2009

nazdárek 😵

Adámkovi vše nej k půl ročním narozeninám 😉

nechynka
1. apr 2009

ahoj lu a prcku 🙂

nechynka
1. apr 2009

Anet,balíček včera došel....moc děkuju...a jsem ostuda já ty prašule poslala teprve včera...během dneška bys je měla mít na účtu 😉

prcekkk
1. apr 2009

v pohodě 😉 hlavně,jestli jsi spokojená a sedí ti?
jinak jsem dala do alba,mě a taťku,jak kočárkujeme 😅 je to u našich,takže kočárek je jen erární,ten náš musim teprve vyfotit 🙂

nechynka
1. apr 2009

prcku jsou trošinečku větší /ale o to jsou pohodlnější/ale myslím,že to se vsákne...ony se myslím prsiska ještě nalijou...tak snad to bude akorát 😉
a na fotečku už jsem jukala myslím v pondělí...právěže jsem koukala jestli máte novej kočárek 😉 😅

prcekkk
1. apr 2009

určitě,mě byly taky o trošku větší a pak to bylo akorát 😉

nechynka
1. apr 2009

prcku štve mě to...ale musím utíkat...abych se prostřídala s kolegyní...musím do města do lékárny...tak brzo zase přijď,ju? já budu zpátky tak po 12hod!pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre