Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
15. apr 2009

u nás je zase nějaký šílený období 😝 v noci se budí po 2,5-3hod. a kňourá.přes den je protiva,musíš si s ním furt povídat a nic ho nebaví dlouho ☹
jak spíte a jíte vy?hele máš malou v noci v zavinovačce a šermuje ti rukama?

prcekkk
15. apr 2009

chuděrka chlap 😀 jj já pekla v pátek i v sobotu a bomba 😉

foogy
15. apr 2009

prcku - a pečeš z hotových směsí a nebo máš recepty?

prcekkk
15. apr 2009

kupuju v Žitavě hotový směsi

dala jsem do alba novou fotku Kubíka 😉

sluninka
15. apr 2009

prcku..nám spinká v noci fajn, budí se jednou, jen dneska jsme byly vzůru ve 4 a pak nechtěla spát...přes den jíme každý 2hoďky...doma neusne,jen v kočárku a na chvilku...mám ji danou ve spacím pytli a přikrytou dekou, ty ručky ji tam snažim zabarykádovat,ale šermuje s nima...musí bejt hodně unavená aby je měla v klidu, jinak se vzteká a vždycky je vytáhne 😖

foogy
15. apr 2009

prcku - my kupujeme v Lidlu za 38 Kč 1 kg, takže je to nadvakrát a je to moc dobrý. Co to je Žitava?

prcekkk
15. apr 2009

Žitava je město v Německu 😉

sluni,tak u nás je to taky tak,musí být stažený v zavinovačce,jinak se probouzí,jak hází rukama a vyndává si dudáka.doma taky nespí,jen v kočárku na balkóně
jaký máš spací pytel?

foogy
15. apr 2009

prcku - a za kolik?

a dětičky máte holky krásný!!!!

prcekkk
15. apr 2009

hele to ti přesně teď neřeknu,ale jsou to 0,5kg a myslim,že do 0,40eur....já už tam dlouho nebyla,víš?

prcekkk
15. apr 2009

foogy a mají různý druhy?nebo jak?

foogy
15. apr 2009

prcku - v Lidlu mají 4 druhy - klasickej, slunečnicovej, vícezrnej a selskej a je to fakt moc dobrý!!! Nejvíc nám chutná ten vícezrn. a selskej

prcekkk
15. apr 2009

aha,tak to zkusim a uvidíme 😉

evitkamalicka
15. apr 2009

ahojky kocky,
akurat sme sa vratili z prechadzky, Adamko je dnes zly jak cert, tak uz len cakam kedy sa naobeduje a pojde spat

prcekkk
15. apr 2009

ahojky evi,copak mu je?

prcekkk
15. apr 2009

evi máš na adámka spací pytel?

foogy
15. apr 2009

ahoj evitko

to chce čaj z meduňky, ten je na uklidnění, taky ho někdy piju

prcku - vy jste byli včera na očkování? a co malej?

prcekkk
15. apr 2009

moc se mu to nelíbilo,řval jako tur a večer byl trochu mrzutý,ale teplota nebyla,jak nás strašila dr. a za měsíc jdeme znovu a taky máme začít s polívčičkama

foogy
15. apr 2009

prcku - taky by se mi to nelíbilo, si pamatuju, že když jsem se nechávala očkovat do Číny, tak mě taky bolela ruka, natož takovej malej človíček

jé, už polívčičky? tý jo

prcekkk
15. apr 2009

kuba to dostal do stehna 😔

foogy
15. apr 2009

prcku - a co ty? jak jsi to prožívala?

prcekkk
15. apr 2009

já nijak....já pak jen utěšovala

foogy
15. apr 2009

prcku - když jsem byla na očkování s Annie, tak mi bylo hrozně a to je jen pes, co já budu dělat, až budou děti? budu posílat milunu a je to 😀

evitkamalicka
15. apr 2009

prcku to uz polievocky?

prcekkk
15. apr 2009

evi za měsíc 😉

evitkamalicka
15. apr 2009

ja som vyhrala v aukcii pre Adamka tieto riflicky
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=898121
a potom som mu este objednala teplacky frajerske
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5469788

prcekkk
15. apr 2009

evi,tak to bude fakt frajer 🙂

nechynka
15. apr 2009

holky jsem vás prošvihla... ☹ jste plkaly o 106 a já zas byla mimo ☹ ale koupila jsem prckovi super deku,overalek na spinkání, košili k jeanům a sobě letní těhu kalhoty 😵

nechynka
15. apr 2009

foogy, a výsledky cukrovky ještě nemám...včera jsem na to zapoměla jako na smrt a dneska je tam až od 1hod...a zapoměla jsem mobil doma 😖 tak buď zavolám z pevné linky z práce nebo nevím... ☹

foogy
15. apr 2009

ahoj nechynko - těhule naše!!!
A jakou deku a overálek jsi mu koupila? jé a kalhoty pro sebe nám doufám vyfotíš? jsem zvědavá!
Nechy - ony ty výsledky stejně dopadly dobře, když se je dozvíš zítra, nic se nestane 😉

prcekkk
15. apr 2009

ahojky nechy,já tu jsem na skok...jsi tu ještě?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre