Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

terinda
4. jún 2009

fogýs, jak pokračuješ s hubnutím? 😉 Jakou máš vysněnou váhu?

foogy
4. jún 2009

teri - pokračuju dobře, hihi, dole mám 9 kg a ještě chci 5 kg dát. A jak jsi na tom ty? 😉

megn
5. jún 2009

jééé tak Luci porodila? 😵 To byla rychlost! A Vojtíška! jůů, velice gratulujeme a přejeme zdravíčko!
😵 😵 😵

evitkamalicka
5. jún 2009

gratulacia luci 😵

megn
5. jún 2009

teri ať ti těch 14 dní uteče jako voda 😉

hej holááá kde je ta slibotechna danuška? Kabel jsi našla ni tak kde váznou ty fotky??? 😠
😀 😀

prcekkk
5. jún 2009

ahojky

Lucince moc gratuluju a přeji oboum moc moc zdravíčka 😀 a těšim se na foto

prcekkk
5. jún 2009

halóóóó

prcekkk
5. jún 2009

nikdo??? ☹ tak já mažu....

megn
5. jún 2009

ahooooj ANet!

megn
5. jún 2009

co bys mazala símtě.. tak akorát na chleba. Nejní kam spěchat, vždyť jsi na MD máš času hafo 😀

prcekkk
5. jún 2009

hahaha 😀 😀 😀 to byl doufám ffftip s tou MD a tím časem 😉

jak je?

megn
5. jún 2009

ty ses fakt vypařila? 😠 😀 Mrknu ještě odpoledne, tak bychom si ňáké to rande aj dát mohly, no ni? 😀

megn
5. jún 2009

haha, takže si tu? Počki počki, jdu dát Hanýska na deku

prcekkk
5. jún 2009

tady seeeeem

prcekkk
5. jún 2009

šup,šup...Kuba se za chvili vzbudí 😀

prcekkk
5. jún 2009

hraje si Honzík sám?a vydrží jak dlouho?
Kuba na tohle zatím není,musí mít kolem sebe společnost 😉

megn
5. jún 2009

jasněže to nebyl ftip, myslela jsem to smrtelně vážně.. mám taky hafo času, haha 😀

prcekkk
5. jún 2009

tak to joooo 😉

megn
5. jún 2009

joo hraje si sám, díky všem svatým 😀 takže stihnu doma udělat co je třeba. Teď si hraje sám na dece.. jinak touto dobou spává, ale včera poprvé dostal kaši a vysrajdil se až.. no prostě ho asi vzbudilo kaku

megn
5. jún 2009

jestli Kubík vyžaduje společnost nosntop, tak toho moc neuděláš 😒

prcekkk
5. jún 2009

Honzík bude mít v neděli půl roku,co?tééééda toto letí a cos dobrýho mu připravila?

megn
5. jún 2009

vydrží ti třeba ještě v křesílku nebo ani to ne?

megn
5. jún 2009

Anet půl roku mno, ale pořád je to mimiňák malej k upusinkování 🙂
myslíš jako včera? Kaši na dobrou noc od Hami.. jakou máte vy?

prcekkk
5. jún 2009

on si hraje sám,ale jen chvili,takže je to na prd...ale on přes den dost spinká,takže stíhám co chci docela v pohodě 😉

kašičku?a jakou?my už taky baštíme - meruňkovou....a dáváš mu to lžičkou nebo do flašky?

megn
5. jún 2009

Jsem koukala Kubík už je chlapisko taky. Kolik váží, měří?

prcekkk
5. jún 2009

mám taky od Hami,meruňkovou....já se na noc bojim,aby ho z toho nebolelo bříško,už takhle blbě spí 😔

megn
5. jún 2009

lžičku jsme mu včera dávali. On z flašky ani neumí, takže to je k prudo obojí 😖 musí se to naučit. Víš jak on byl doteď furt jen na necku upíchnutý 😀

prcekkk
5. jún 2009

váží 8,2kg....teda vážil,teď už zase víc 😖 ale doufám,že to vše vyběhá a měří?nevim,dr.neměřila,musim já

taky začínáme jezdit na plavčo od půlky června

megn
5. jún 2009

jak ti spí? Mi Honzík tak 2x do půlnoci vzhůru a do rána tak 4x 😀 jo je na na budku, ale někdy je to lepší, někdy horší. SI nevyberu mno. Proto jsem včera zkusila už kaši na noc

prcekkk
5. jún 2009

jasný,ale naučí se to...Kubovi to taky trvalo,a kdybys viděla,jak teď krásně baští přesnídávky 😉 je to docela prča

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre