Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
22. jún 2009

čaute prdíci, někdo tu?

megn
22. jún 2009

danuškooo gratuluji k pohybům, jůůů to je krása! je to fajn že? 😵
foogynko hmm krásný víkend, pěkně jste si užívali 🙂

megn
22. jún 2009

jsem dala brouka spát, ale nevím jestli z toho něco bude, nějak naříká 😅 tož jdu ho zpacifikovat

danka24
autor
22. jún 2009

meganka tak co uz si ho spacfikovala? 😀 😀

megn
22. jún 2009

ne, teď jsem mu dala cucnout, sedla na chvíli k pC a nevím co z toho bude 😖 od pátku je nějak protivný, i večerní uspávání na pendrek..

danuško gratuluji ke 20 tt, krása! 😵

megn
22. jún 2009

jak se máš brouku, co v práci, klape to a zvládáš to?

danka24
autor
22. jún 2009

jasne ved sme dvaja tak sa to zvlada lepsie 😉 a nejdu mu zubky?daj mu boztek za mna

megn
22. jún 2009

ha tak konečně ticho 🙂

evitkamalicka
22. jún 2009

ozaj meganka mozno mu idu zubky, ved uz ma na to vek

megn
22. jún 2009

dám až se vzbudí.. No zoubky, zatím v pusince nemá nic zvláštního, jen mi příjde že má to dásno širší v místě jedniček.

megn
22. jún 2009

já nevím evi.. jako poslední večery jsou hrozné, hodinu ječí. Jdu za ním nesčetněkrát, včera usnul až ve 21, nato že byl uložen v 19:30... 😖

evitkamalicka
22. jún 2009

kup v lekarni calgel alebo mundisal gel a potieraj mu dasienka

megn
22. jún 2009

usnul až u prsa a u mě, naštěstí se pak přesun vydařil kolem té desáte jak byl tuhý. Jinak bych si to šla hodit 😀

foogy
22. jún 2009

dani - a co manžel? obskakuje tě a předchází si te?
A v práci to jde? Nebo jsi unavená?

megn
22. jún 2009

evi calgel máme, tak snad zabere... myslíš že by to mohly být zoubky? Ze předu mu jdou zpod dásna vidět.. zezhora se mi zdá že to dásno má širší, že tak nebylo.

evitkamalicka
22. jún 2009

megn kludne to mozu byt zubky

megn
22. jún 2009

nevím no a už teď se děsím co zas bude večer... on je jinak pohodář, ale ty hysteráky co chytá večer jsou jako fakt lahůdka 😅

megn
22. jún 2009

holky jaké máte počasí?
tady je úplně otřesně, prší, zima, ani ven člověk nemůže ☹

foogy
22. jún 2009

megn - tady je zataženo a chladněji, ale zatím to tak hrozné není

danka24
autor
22. jún 2009

fogy no manzel ma obskakuje a hlavne ked som vecer hladna tak o pol 10 😀 ide poslusne spravit chlebik alebo nieco donesie 😀 a v robote cez den v pohode ale niekedy o 16 mam dost.. pridem domov musim si lahnut .. janik sa smeje ze furt spim

megn
22. jún 2009

danuško však jen spinuškej, odpočíve a jez za dva, máš na to nárok! A Janičko je super! Však nosíš jeho dítě, tak ať se stará!

megn
22. jún 2009

foogy tak tady je to přímo hrůza, hnus fialový 😝

evitkamalicka
22. jún 2009

aj u nas prsi

foogy
22. jún 2009

dani - tak to je hezký!!! A je to dobře 😉
Hlavně to v práci nepřeháněj 😉

danka24
autor
22. jún 2009

u nas momentalne pod mrakom a neprsiii 😵

megn
22. jún 2009

evi u vás to bude něco jako u nás. Co vaříš dneska? A co bude obědvat Adi? Jaké ovace měla dorta?

megn
22. jún 2009

danuško jak to vypadá s výbavičkou pro prcka? Máš už něco koupeno, něco zařízeno? Asi není čas, když si furt v práci nebo pak spinkáš 🙂

evitkamalicka
22. jún 2009

megn v torte boli banany a coko krem

Adamko akurat dopapal masko so zeleninkou a predtym mal este na desiatu biely jogurt a ja mam na obed zapekane rezance s tvarohom, smotanou a syrom

danka24
autor
22. jún 2009

meganka nic nemame este skoro kupovat a vela veci nebudem kupovat lebo budu zdedene po Rutinke a Lucke ... no ale ked to bude chlapec tak som zvedava vela veci nemame neutralnych 😀

megn
22. jún 2009

Danuško aha to je výhoda že máš starší ségru 🙂 a kluk může být i růžový, no ni? Honzíkovi koupím overalyk na noc holčičí 😀

evi myslím jaký měla úspěch torta? 🙂
co snídá Adi, mlíčko? Odpolední svačinku a véču - kaši?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre