Začali sme a stale začíname IX.

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉
megn
30. jún 2009
foogy jak jsi psala, že je to všude sám kluk, čoveče tak tady joo.. ta Nechynka musí mít holčičku a trošku to tady zachránit nějaku tou nevěstou 🙂
foogy
30. jún 2009
megn - synovec v bříšku, týden přesně nevím, ale termín mají 11. září 😃

megn - tady je celkem teplo, 20 st, ale pod mrakem, takže trošku dusno, ale to neva. Jsem v práci, tak mi je všechno jedno. Akorát v pátek na tu svatbičku, kdyby bylo hezky...
megn
30. jún 2009
11 zaří? =-) hmm zajímavé 😃
v pátek už jdete na svajbičku jo? se máš, v čem půjdeš? Abys mi pak ukázala fotku, jakás byla kočka x-)
megn
30. jún 2009
ha mi tady prdí deka 😃
danka24autor
30. jún 2009
fiha tak tu to dnes zijeee .. 😃 😃 😃
megn
30. jún 2009
no žije, ajoooj. Jsem si říkal kde si.. jsem akorát chtěla jít uspávat.. ale nejdříve jsem si dala Honzíka na nočník vyprdět
danka24autor
30. jún 2009
na nocnik??? fiha niejako skoro niee
foogy
30. jún 2009
megn - právě se švagrovka děsí, aby to nebyla pohroma. Ale my si myslíme, že Čeník půjde na svět dřív, no, uvidíme.
megn - kámoška mi půjčila krásné zelené šatičky na ramínka, ke kolenům, trošku ten balonový střih sukně. K tomu budou červené korále, botky a nehýtky 😉

megn - prdící deka? to čéče neznám 😃 😃 Hlavně, když je to bezesmradu 😃

ahoj dani! Jak se máš, mamko?
prcekkk
30. jún 2009
vůbec,do kočáru a basta.máme velký balkon a zahradu,tak je teď celý den venku

mamánek?to přeci nezáleží na tom,jestli si vyhraje sám nebo ne,ne?
danka24autor
30. jún 2009
ahojte som zabudla pozdravit.. 😃
fogynka vyborne sa mame a ten bocianik dufam ze bude dobre znamenie pre vas x-) x-)
danka24autor
30. jún 2009
anet mate super fotky v bazene 😃
megn
30. jún 2009
foogy jůů ty budeš kusanec čoječe! to budeš s takovu konkurovat nevěstě dle popisu 🙂
tipujete narození prcka? U nás se tipovalo ve velkém a nikdo se netrefil kor když jsem 14 dní přenášela 😃
prcekkk
30. jún 2009
ahojky mamino,díky 😉
megn
30. jún 2009
prcku to ne, ale ta vazba tam a ta závislost na nás tam je velká 😃 třeba když Honzíka někdo drží, tak už jde vidět jak mě hledá :-p 😃
Kubík ti spinká ve stojícím? to je dobře, aspoň doma něco poděláš.. už je venku? :-N
prcekkk
30. jún 2009
my byli na svatbě´v sobotu a byl to super relax,bez dítěte :-N
megn
30. jún 2009
danuško co Klárinka dneska, kopká nebo spinušká jen? 🙂
prcekkk
30. jún 2009
to Kuba taky hledá,ale nebojí se a nechybim mu 😉
jj spí v Libertě,ještě po taťkovi
megn
30. jún 2009
nebylas nervní, že ti něco chybí? Nějaký přívešek devíti kilový? 😃 Psalas furt nebo volala mamce?
megn
30. jún 2009
jéé to je hezké. Se vyplatilo schovávat věci že? Taky by jsme měli prckům schovávat věci 🙂
prcekkk
30. jún 2009
třeba u našich,to je pohodář,vůbec mě k životu nepotřebuje - hlavně,když je děda a babi,to mu stačí.byl tam teď o víkendu a pododička
megn
30. jún 2009
aspoňže tak, páč můžeš dát Kubíka na hlídání.. 🙂
v noci ti spí léoe?
prcekkk
30. jún 2009
volala jsem jen 2x,ale to víš.....i MM říkal,když jsem jeli domů,že se nemůže dočkat,až budeme u něho.ale odpočinuli jsem si,přesně to jsem potřebovala 🙂

to víš,že jo.ten kočár je super a hlavně je obrovský,v něm se Kuba ještě ztratí 😃
foogy
30. jún 2009
prcku - jo, byli jste na svatbě, jo? A jak jste si to užili? A počasí jste měli jaký? Povídej, vyprávěj.

dani - tak Klárinku od tety Foogyny pohlaď x-)
dani - s tím čápem - uvidíme...

megn - to zase nepřeháněj, ona je vysoká, hubená, blonďatá... Byly jsme spolu vybírat šaty, ve všem vypadala nádherně! Ale o tom to je, je to její den 😉

megn - tipovalo se pohlaví, termín se zatím netipuje, to si jenom myslíme my s makou, víš
prcekkk
30. jún 2009
no musim zaťukat,ale od minulého týdne se budí po koupání až v půl 3 a pak v 7 nebo v 8 😉 ale nebudeme se radovat,že?
megn
30. jún 2009
prcku mno však mamka mi vykládala jak nás v kočáru vozila obě dvě, mě a ségru.. to ty dnešní kočáry, ani bohový
megn
30. jún 2009
dáváš kaši či jak?
prcekkk
30. jún 2009
foogy,užili jsme si to.počasí děs,bylo děsný dusno.mrholilo až po půlnoci,ale to nás domů nevyhnalo.šli jsem spát v půl 5 :-N
megn
30. jún 2009
musím si odskočit za 5 min jsem z5
prcekkk
30. jún 2009
ne,dostane mléko a v noci jsem mu zkrouhla dávku....dostává 210ml vody ale místo 7odměrek jen 5,protože to by měl na roce asi 20kg.
kašičku dostává k obědu.vůbec mi nechce jít tu zeleninu,brambory nebo maso 😢
prcekkk
30. jún 2009
ok 😉

foogy a už se těšíš na svatbičku?jdeš za svědka?

Začni písať odpoveď...

Odošli