Začali sme a stale začíname IX.

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉
danka24autor
1. júl 2009
jasne meganka ... musela si to okomentovat to by si nebola ty 😃
a coze sa to ozyva z postielky? zeby maly Janicko? 😃 😃
foogy
1. júl 2009
jo, danuško, to se dalo čekat!!! 😃

megn - jojo, nafouknu se fakt dost! Radši pak nebudu ani dýchat, haha 😉

megn - tak to je dobrý, že máte takovéhle fajn kamarády§!!
megn
1. júl 2009
to jooo, loučím se sluníčka páč MM je doma, tak zas jindy, třeba zítra 🙂
megn
1. júl 2009
mlááááásk všem :-o
megn
1. júl 2009
:-o :-o :-o :-o
megn
1. júl 2009
:-o :-o :-o :-o :-o :-o
megn
1. júl 2009
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
megn
1. júl 2009
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
megn
1. júl 2009
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
foogy
1. júl 2009
megn - papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa
foogy
1. júl 2009
no, to jsem tomu teda dala, co?
danka24autor
1. júl 2009
fogynka super si tomu dala 😃 😃
megn
1. júl 2009
chi no to jsi tomu foogy dala 😃
megn
1. júl 2009
budeme muset zítra tuhle stránku rychle prokecat!
danka24autor
2. júl 2009
no ale dnes sa vam niejako nechce kde ste vsetky ?????
megn
2. júl 2009
kukuča 🙂
megn
2. júl 2009
já jsem tu právě jsem si sedla a dávám si Caro.. všechno doma hotovo, Honzíka jsem uložila a měla bych jít balit.. ale teď si musím spočnout než půjdu ještě vyprat jednu párku prádla
megn
2. júl 2009
ahoj danuško x🙂
teda rychle pryč s tuhle stránkou bo to je chrůůůůza 😃 než najdu čudl na odeslání odpovědi :-N
megn
2. júl 2009
nespííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííme!
megn
2. júl 2009
teda babizny 😞 člověk má chvilku
Danuško vstávej, tě vidím jak tam na tom stole spíš :-N
danka24autor
2. júl 2009
prepaaac som volala s janikom mojich zlatinkom 😃
danka24autor
2. júl 2009
este furtom nic .. a si predstav ze aj my ideme na tyzden k segre do trencianskych teplic od nedela sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmeeeeeee
danka24autor
2. júl 2009
meganka ja nespiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
danka24autor
2. júl 2009
no kdeeeeeeeeeeeeeeesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
danka24autor
2. júl 2009
magduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuussssssssssssssssssssssssssss
megn
2. júl 2009
Moment, mi nejde infernet, toz pisu z mobjulu, zakon schvalnosti totok, vrr, haf haf 😃
danka24autor
2. júl 2009
no jasneeeeeeeee ja nechceeeeeeeeeemmmmmmmm trpieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttttttttttttttt
samomluvooooooooooooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuu 😃 😃
megn
2. júl 2009
no huuuuuuuž :-N :-N
megn
2. júl 2009
čao pupe, blázne 😃 jakpak se máš símtě? Co noci dobré? Budíš se hodně, nebo málo? čůrat chodíš normálně nebo až moc? 🙂
danka24autor
2. júl 2009
jak toooooo ze nejde ti infernet????????😃DDDDDDDDDD

Začni písať odpoveď...

Odošli