Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
23. júl 2009

nechynka dneska rodí, nerodí či jak? 😀

megn
23. júl 2009

no tak já půjdu ať si tady nepovídám sama se sebou 😎

lu82
24. júl 2009

Dobré ráno. Je tu někdo?

danka24
autor
24. júl 2009

dobre ranko tak ako ste prezili dnesnu noc? aj u vas bola vychrica?

megn
24. júl 2009

brej den dámy jsem tu 🙂

danka24
autor
24. júl 2009

no huraaaaa 😀 😀 😀

megn
24. júl 2009

jsem zpět od zubařky, vytáhla mi dren a dala nový.. zítra ho musím jít vyměnit z té rozřezané pusy na pohotovost 😖 bolí to ku*ewsky jak mi to do té řezné rány pěchovala, hlavu jsem měla zatlačenou až v konstrukci toho křesla... MM se ptal z čeho jako takový zánět je.. prej z krevního oběhu, člověk nemusí mít ani kaz.. prostě se mi to usídlilo v zubu místo ucha třeba.. což ucho by mi bylo asi milejší.
tak tady leduji, místo toho abych si dala teplé kakajíčko což nesmím 😝

megn
24. júl 2009

jak se máš prďolko při pjuntku? Víkend za dveřmi, tož se těšíš na odpočinek což? Zítra děláš, neděláš?

megn
24. júl 2009

aj u nás byl vítr, ale myslím že né nějak silný.. u nás bouřilo v noci, to si pamatuji natuty 😀

danka24
autor
24. júl 2009

chudinka meganka fuuu fuuuu nech ta to tak neboli.. 😉
no zajtra asi pojde janik do prace.. 😀 uvidime.. co a ako .. no odychnem si urcite aspon dufam.. poupratujem trosku .. navarit treba tak uvidim co a ako ..

megn
24. júl 2009

danuško lepší by bylo být v práci, ponetit aták né? úklid je náročnější a uvařit taky.. by Jenda mohl zvládnout, teda pokud nemáš v plánu uklidit jen na oko a uvařit polívku ze sáčku 😎

danka24
autor
24. júl 2009

no vysavat ja urcite nebudem.. 😀 a uvarit mozno uvari fotrik .. lebo mamca isla do blavy k braskovi takze uvidime co bude zajtra..

megn
24. júl 2009

no joo vy vlastně býváte s rodiči tak?

prej fotřík 😕 ity jedna! 😀

danka24
autor
24. júl 2009

hej byvame s nasimi .. ale mame spolocnu akurat kuchynu a jedalen.. inac obyvacku aj spalnu a wc a kupelnu mame samostatne.. . ved treba vyuzit nie..

megn
24. júl 2009

vy máte společnou kuchyň? Takže aj ledničku jo? Mno to bych asi chodila vyjídat rodičům jejich poličku 😀
vlastní kuchyň neplánujete?

danka24
autor
24. júl 2009

nie nemame miesto a nam to nevadi lebo sa robi nakup raz my raz oni .. a peniaze stale davame na domacnost takze v pohode a aj tak sme cely den v robote..

megn
24. júl 2009

danuško to jo v práci jste.. ale jak se narodí Klárka budeš doma.. se bude jinak hospodařit 🙂
máte myčku, nebo si každý po sobě sám uklízí?

danka24
autor
24. júl 2009

mame umyvacku .. 😉

megn
24. júl 2009

to je fajn, se aspoň nehádáte o špinavé nádobí 😀

danka24
autor
24. júl 2009

a co robi maly janicko

megn
24. júl 2009

kdy bude nějaká nová fotka pupíku pupe?

megn
24. júl 2009

dala jsem ho spinuškat, tak snad spinká.. je tam asi 5 minut klid 🙂 miláček můj sladkej

danka24
autor
24. júl 2009

no prv musime sfotit pupik a tak bude nova fotka .. len nam sa vecer uz nic nechce ...najeme sa a odychujeme .. 😀

megn
24. júl 2009

danuško jak jste oslavili výročí? Které vlastně, třetí?

megn
24. júl 2009

danuš ale fotit bys měla, ať máš památku víš 😉 takže se naprav, pro tetušku Majdušku to snad uděláš ni? 😀

danka24
autor
24. júl 2009

ano 3 vyrocie.. boli sme si sadnut na bravcove koleno 😀 a co sme nezjedli lebo bolo straasne vela tak sme zobrali tatikovi tak ten len si pochutnaval na tom 😀 nasa klarka si kopka paradne .. rano o 6 bola hore kopkala riadne tak som jej musela trosku dohovorit nech si pospinka.. sranda ja uz ju citim aj ked sediim 😀 je to fakt super pocit 😀

danka24
autor
24. júl 2009

no majduska pokusime sa dnes uvidime .. 😀

megn
24. júl 2009

jéé vepřové kolínko... mňám takže asi bylo první dušenéa pečené? Mám ráda, jak se masíčko rozplývá na jazýčku, hmm 😀
danuško pohyby jsou fajn.. počkej ono se to rozjede ještě více.. za chvíli ucítíš jak ti někde trčí noha atak 😀 jak bude Klárka větší, tím více budou pohyby intenzivnější 🙂 😵

danka24
autor
24. júl 2009

no meganka sme si pochutili riadne .. ved sme sa na dalsi den rano vazili a ze moja vaha 67.5kg a ja ze to nieje mozne ze to musi zle vazit vaha neexistuje a to mal janik polozenu nohu na vahe.. 😀 😀 😀 si robil srandu
vcera som sa pytala kamosky ze kolko si pribrala? ona ze 7kg a cakaju o tt skor ako my a ja ze 1kg som pribrala .. 😀 😀 tak janik sa smial 😀

megn
24. júl 2009

danuš to je super s těmi kilči! jen tak dále, aspoň to po porodu shodíš ajcvaj.. já jsem v tom 24 tt měla už hodně nahoře, těch 7 uričitě 😝 😀
Honzík nespinušká, jsem se na něj teď kukla, smrad v ložnici že by jeden pad.. je zesrajděný na maras, tož jdem umývat dupku koní, fůůjky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre